Dāvis Valdnieks veikalā pieķerts čiepjam našķus

tautaruna.lv 9.dec 2019
 
Ilze Zvēra/F64 Photo Agency
LTV "Rīta Panorāmas" bijušais vadītājs un producents Dāvis Valdnieks šovā "Vakariņas četratā" līdz ar gatavošanas knifiņiem viņš izlēmis skatītājiem atklāt arī šādas tādas dzīves gudrības, piemēram, kā pareizi nočiept našķi lielveikalā.

Dāvis neslēpj, ka regulāri, ejot gar riekstu stendu, mēdz panašķoties. "Prātīgi, nepieskaroties citiem riekstiem," viņš pamāca. Kā taisnojas Dāvis, viņš esot dzirdējis, ka tā drīkst darīt.

‘’Drīkst vienu konfekti paņemt veikalā. Ja tā nav, labojiet mani, un es esmu gatavs atgriezties veikalā un samaksāt par to vienu mandeli pēc tam. Bet es tā vienmēr daru,’’ tā Dāvis.

Jau ziņots, ka Dāvis Valdnieks pameta darbu televīzijā. Presei ierastais rīta ziņu cilvēks atklāja, ka paralēli karjerai LTV jau četrus gadus darbojas producentu kompānijā "Brīvdienas". "Tur turpināšu darbu. Lai gan Latvijas mazajā mediju biznesā īsti lielu amatu nav, es turpmāk būšu tāds kā "Brīvdienas TV" YouTube kanāla radošais direkors," atklāja Valdnieks.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Jāīsteno sapnis par nepiepildījušos komunismu. Taču solīja, ka viss būs par brīvu.

9.decembris 2019 Atbildēt

‘’Drīkst vienu konfekti paņemt veikalā. Ja tā nav, labojiet mani, un es esmu gatavs atgriezties veikalā un samaksāt par to vienu mandeli pēc tam. Bet es tā vienmēr daru,’’ tā Dāvis. Iedomājieties absurdu situāciju, ka šī ideja iepatīkas jaunākajai paaudzei un pēc gadiem 10 rodas paaudze, kurai šī ideja simpatizē un katru reizi, kad cilvēki ieiet veikalā tie nogaršo no katras sīkprodukcijas visu pa vienam. Iedomājieties variantu, ka lielveikalā ierodās dienas laikā, piemēŗam, 10 tūkstoši apmeklētāju, no kuriem puse to apmeklē 2x dienā.

Cita pilnīgi absurda situācija, Valdnieks nokļūst uz cilvēkēdāju salas, kur kāds viņa teoriju pārfrāzē un informē savējos, ka vienu cilvēku "uzkost" ir atļauts... Teorija iztur kritiku?!

10.decembris 2019 Atbildēt

Es arī bieži vien našķojos.ejot garām apēdu kādu cepumu, riekstiņu vai konfekti iepērkoties veikalā.ne visur tā var darīt.Rīgā maximā, rimi var bet citās pilsētās gan atšķiras tie noteikumi

11.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:41

Jaunākās diskusijas