Žannas Friskes tēvs pārsteidz ar izteikumiem par meitas vīru

tautaruna.lv 8.dec 2019
 
ITAR-TASS/SCANPIX/LETA
Krievu prese jau vairākkārt vēstījusi par sarežģītajām mirušās dziedātājas Žannas Friskes vecāku un viņas mīļotā vīrieša Dmitrija Šepeļeva attiecībām. Viņas vīrs Ksenijas Sobčakas Youtube raidījumā atklāja, ka patlaban Friskes vecāki netiekas ar mazdēlu. Neilgi pēc tam savu atbildi par to sniedzis arī dziedātājas tēvs.

Pēc Šepeļeva teiktā, tieši Žannas vecāki vēlējās šo jautājumu risināt tiesā un tiesa nolēma, ka vecvecāki ar mazdēlu var tikties pusotru stundu divreiz mēnesī, taču uz šīm tikšanām viņi nenāk. Sarunā ar krievu medijiem Žannas tēvs Vladimirs, protams, meitas vīra teikto noliedzis. Tiesa, viņš gan neslēpj, ka vēl laikā, kad meita bijusi dzīva, ģimenes starpā bijuši konflikti, tomēr tādi esot visiem. Tāpat tēvs uzsvēris, ka tieši viņš un māte par Žannu rūpējušies pēdējos divus dzīves gadus, raksta "life.ru".

"Kaut viņš nomirtu. Mana meita un es viens otru neatstājām divus gadus. Viņa mīlēja mani un mammu vairāk par visu," norādījis dziedātājas tēvs.

Jau vēstīts, ka Žannas vīrs Dmitrijs sarunas laikā norādījis, ka reiz pat sievas tēvs uz tikšanos ieradies ar ieroci. "Kā Žanna nomira, Platonam bija pirmā tikšanās ar vectēvu rotaļu laukumā. Viņš atnāca ar ieroci. Ja nebūtu apsardzes, es nezinu, kas būtu noticis. Viņš man draudēja. Starp mums nostājās apsargs un savaldīja viņu. Man vēl tagad balss dreb, kad par to stāstu," uzsvēra Šepeļevs.

Viņš arī piebilda, ka Žannas attiecības ar tēvu vienmēr bijušas sarežģītas, abi nevarēja atrast kopīgu valodu.

Kā tika vēstīts iepriekš, dziedātāja, aktrise un no vēža mirušās Žannas Friskes labākā draudzene Olga Orlova atklāja patiesību par Friskes nāvi, par kuru radinieki izvairījās runāt.

Kā izrādījās, pēdējās savas dzīves dienās Žanna vairs nepazina tuviniekus, pat savus vistuvākos ģimenes locekļus.
 

Komentē 1

 
Anonīms
 

Ļoti viltīgs cilvēks,ļoti precīzi un tiešas atbildes,kas ir sagatavotas pat vaibstos un raidījumā ko vada ar melu detektoru......var labi redzēt,kas ir Šepeļevs......rīcība viņa pret vecākiem Žannas ir briesmīga,cilvēka necienīga,bet te ir iedzīvošanās uz bērna rēķuna.....gan pienāks diena,ka redzēsim īsto Šepeļevu.....

9.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:16

Jaunākās diskusijas