Fitnesa modele Paula Freimane atklāj, kad viņa ir vislabākajā formā

tautaruna.lv 8.dec 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Lai arī ziemā ierušināmies dziļāk segā vai sātīgi paēdam gadu mijas svētkos, bet pavasarī daudzi cenšas sasniegt "pludmales figūru", fitnesa trenerei un modele, "MonacoFit" aplikācijas izveidotāja Paulai Freimanei labākā forma esot tieši ziemā.

"Parasti lielākā daļa sāk aktīvi sportot uz vasaras sezonu, lai pludmalē labi izskatītos, bet man jau kuro gadu ir otrādāk.

Uz ziemu esmu labākā formā nekā vasarā. Man liekas vasarā ir vairāk kārdinājumi.. apēst kilogramu zemeņu ir tīrais nieks un treniņu ir ļoti viegli izlaist, lai aizbrauktu uz jūru pagulēt.

Ziemas sezonā jūtos daudz motivētāka un ir daudz vieglāk pieturēties pie režīma. Kā ir ar Jums?" jautā fitnesa entuziaste.

View this post on Instagram

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) on

Sekotāji, iesaistoties diskusijā, norādā, ka gan piekrīt Paulai, gan norāda, ka ziemā, kā likts, svars pieaug.

Jau ziņojām, ka Freimane sākusi jaunu aktivitāti vēsajos gada mēnešos - peldes arī ziemā jeb roņošanu. "Tas nav trends, kam sekoju līdzi vai kādam kaut ko pierādīt. Pirmo reizi dalos ar to ko esmu iesākusi darīt. Mans vectēvs ziemas peldēšanu aizsāka pirms 30 gadiem, kad viņs dzīvē nebija pārāk labā periodā, šobrīd viņam ir 79 gadi un viņš nekad neslimo, jūtas kā jauns puisis, kas bauda dzīvi katru dienu. Kā mans vectēvs saka: “Iedomājies kas notiek ar produktu ja to neieliec ledusskapī - aukstumā, nu vot, tas sabojājas! Ar mani ir tāpat, tapēc esmu labi saglabājies.” Mans tētis šo aizsāka pirms gadiem 10. Brālis nesen un visbeidzot ES - šogad," atklāja Paula.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Pietiek! Cik var par viņu rakstīt! Katru dienu! Kāda vēl fitensa modele? Kad? Kur viņa un kā kļuva par fitnesa modeli? Kurās sacensībās? Mēs visi nu jau zinam, ka viņa nav nekāa fintesa trenere - nav viņai nekādas atbilstošās izglītības! Bez "C" kategorijas vispār aizliegts trenēt sporta zālēs kādu! Un nav viņa "MonacoFit" aplikācijas izveidotāja - to izveidoja tie paši, kas "Stokholmas dieta" un viņa ir tikai reklāmas seja! No Kiviča beidzot miers, tagad par šo Paulu raksta....cik var...

9.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:17

Jaunākās diskusijas