Komentētāju nepatīkami pārsteidz Kiviča foto redzētais

tautaruna.lv 4.dec 2019
 
Annija Meikšane/ F64 Photo Agency
Lai gan mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme ne reizi vien sociālajos tīklos dalījušies ar dažādiem foto, kāda komentētāja bijusi visai nepatīkami pārsteigta par redzēto vienā no publicētajiem kadriem.
Dziedātājs Andris Kivičs mikroblogošanas vietnē twitter publicējis foto, kurā redzams, ka, iespējams, viņš rokās tur peļu slazdu. Tiesa, šoreiz kāda komentētāja pievērsusi uzmanību nevis attēlā redzamajam priekšmetam, bet gan tam, ka mūziķis nav pacenties sakopt savas rokas.

"Melns aiz nagiem, fuj!? Kā Tu Lienei ar tādiem gaternieka nagiem," retoriski vaicā komentētāja.

Tiesa, mūziķis gan nav pacenties uz šo repliku neko atbildēt. Jau vēstīts, ka šonedēļ abi mīlnieki devušies atpūsties uz Jūrmalu. Tāpat abi paspējuši parakstīties par referenduma par Saeimas atlaišanu ierosināšanu.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Njāāā, kas nu kurai svarīgāks.. Manam vīram - īstam vīrietim ar darba rokām, nav laika skraidīt pie manikīra, viņš strādā smagi, Strādā īsta vīrieša darbus un viņa rokas, kad pieskaras man, ir īsta vīrieša rokas. Labi, Kiv nav strādājis neko no fiziskā, bet... viens maziņš melnumiņš zem naga... Tai komentētājai laikam prioritātes ui, ui,ui, Instagram līmenī. Dies nedod tādu fifu kādai par vedeklu un kādam par sievu, draudzeni vai bērna māti...

4.decembris 2019 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu.

4.decembris 2019 Atbildēt

Varbūt komentētājiem - žurnālistiem varētu silti ieteikt ignorēt šos ākstus. Tieši kā ar maziem bērniem - laiž muļķi nenoguruši tik ilgi, kamēr pieaugušie pievērš tam uzmanību un smejas.

4.decembris 2019 Atbildēt

Vai ''gaternieks'' ir kaut kas nosodāms? Prasts strādnieks, netīrelis, zemāka kasta? Kas tā komentētāja pati ir? Domāju, ka profūra, kura ilgtermiņā pārdevusies kādam spekulantam jaunburžujam un skraida pa skaistumkopšanas saloniem...

5.decembris 2019 Atbildēt

Viedi vaardi.

5.decembris 2019 Atbildēt

Fuuu...gaternieks...peee tiešam ...nekādas elegances...kartigam virietim jāmirkst vannā visu dienu nevis jāstrādā...tas ir tik nosodāmi un pazemojoši...fu fu fu

5.decembris 2019 Atbildēt

Nu i bāba,varbūt viņam vēl gēla nagus uzlikt.

5.decembris 2019 Atbildēt

Nu pizdets!!!Kaa tu Liene vari.dzivot ar.tadu kam melns aiz naga?A varbūt uztaisam dŕāmu-Kivičs padirsa podaa!Liene,kaa tu.ar.tadu dzivo?Vins dirš podā!Slimie komentāri!

5.decembris 2019 Atbildēt

Nav obligāti apmeklēt manekīrmeisyaru un tas arī nenozīmē, kā viņš nemazgā rokas.Arī darot mājās melnos darbus var dabūt melnumiņu aiz naga.

5.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:25

Jaunākās diskusijas