Skulme atklāti pasaka, ko domā par saviem faniem

tautaruna.lv 3.dec 2019
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Mūziķa Andra Kiviča mīļotā Liene Skulme plašākai sabiedrībai atklājusi ne vien savu skaistuma noslēpumu, bet arī pastāstījusi, vai kādreiz bijusi uztraukta par to, ko domā fani.
Šīs nedēļas sākumā sociālajā tīklā instagram Liene saviem sekotājiem piedāvāja viņai uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām. Uz jautājumu, vai viņu kādreiz uztraukuši fani, vai tā dēvētie "heiteri" dāma atbildēja šādi: "Sākotnēji jā, tas būtu pārbaudījums ikvienam, kurš būtu uzmanības centrā. Heiteru nav. Ir ar sevi neapmierināti cilvēki. Tādiem nav jāpievērš uzmanība. Cilvēki pārsvarā ir laipni un pretimnākoši."

Ekrānšāviņš no instagram

Jau vēstīts, ka pirms kāda laika Liene un Andris paziņoja par saderināšanos. Paralēli vairākiem privātiem pasākumiem, kuros abi uzstājušies, Andris paspējis arī "paviesoties" dzimtsrakstu nodaļā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Galvenais ir sākums , ar ko Tu uzmanību pievērs !!! Tā kā ar Kivičs , ar tādu veci blakus ..... Lienīt !! Te normāls sevi cienošs cilvēks izdzēstos no visiem soc.tīkliem , ne kauninātu sevi !! Bet Tev to nesaprast - ne tāda būtne esi lai saprastu tādas elementāras lietas . Gribi tikai gaišumu sadzirdēt no citiem - Atrodi sev citu veci . Domāju ka nebūs Tev ar to problēmas , jo Tavs Andris ir par Tevi izteicies ka eksāmenu ar seksā esi veiksmīgi nokārtojusi. Tagad Tu zini visu !!!!

3.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:22

Jaunākās diskusijas