VIDEO: Žūrija atkal sajūsmā par "X Faktora" favorītes priekšnesumu

Viktorija Gabrjuna 3.dec 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Talantīgā dziedātāja Diāna Paško dīvu un grandu vakarā izpildīja Bejonses dziesmu ”Runnin`”, kā arī leģendārās Vitnijas Hjūstones hitu ”Run to you”. Abi skaņdarbi neatstāja vienaldzīgus, raksta "skaties.lv".

Bejonses hitā “Runnin`” iznest emocionālo ziņojumu Diānai palīdzēja dejotāju pāris, kurš dejoja ne tikai uz skatuves, bet arī gaisā, piešķirot priekšnesumam gaisīgu noskaņu.

”Cilvēkiem tu patīc! Cilvēki tev aplaudē! Cilvēki tevi novērtē!” paziņo Reinis Sējāns.

Reinis piebilst, ka Bejonsē dziesma ir virziens, kurā Diānai būtu jādarbojas.

Marats uzskata, ka liriskie hiti Diānai padodas labāk.

”Tu esi gandrīz vienīgā, kurai ir pa spēkam tik sarežģīta dziesma. Ne tikai vokāli, bet arī emocionāli. Tu sevi esi atradusi,” Aija Auškāpa paslavē Diānu.

Diāna uzņēmās risku, dziedot visiem iemīļoto Vitnijas Hjūstones hitu ”Run to you”, vērojot skatītājus zālē - risks atmaksājās!

”Ir dziesmas, kuras 99% dziedāju nevar izpildīt. Šī dziesma ir tieši tāda. Tu kvalificējies šajā vienā procentā,” Diānu uzslavē Reinis.

Intars piekrīt Reinim, ka dziedātājai viss izdevies!

Aija Auškāpa uzskata, ka Diānai šovā nav līdzīgu, ka viņa ir izcila!

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

kā par izcilu var saukt priekšnesumu un dziedātāju, kurai kopš pirmās dienas nevar saprast vārdus un tekstu angliski, jau kurā dziesmā pēc kārtas?? Tur angļu valodu pat saklausīt nevar nevienā frāzē! Ne es vienīgā par to rakstu.. tā ka nepārslavējiet...

3.decembris 2019 Atbildēt

Nu nez... tā viņas a'la nēģerietes balss nemaz tā neaizrauj... ilgāk par pāris dziesmām viņu nevarētu paklausīties. Redzams, ka žūrija par visām varītēm Paško grib aizbīdīt uz finālu. Ne viņa uz skatuves kustēties māk, bezemocionāls dziedājums, garlaicīgi skatītes. Pārāk jau viņa no mentoru puses tiek pārslavēta. Citi dalībnieki ir daudz interesantāki.

3.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:49

Jaunākās diskusijas