Paskat, cik starojoša pelēkajā rudenī izskatās Olga Rajecka

tautaruna.lv 29.nov 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Latviešu leģendārā dziedātāja Olga Rajecka dalījusies ar skaistu foto, kurā redzama košajā mākslinieces Elitas Patmalnieces dizaina mētelī.

"Elitas košums novembrī," foto īsi komentējusi dziedātāja.

View this post on Instagram

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on

Modes māksliniece, gleznotāja Elita Patmalniece rada ne tikai gleznas, bet viņas audekla māksla nonāk apģērba dizainā. Spilgtos Elitas apģerbus valkājusi arī TV raidījumu vadītāja un radio balss Baiba Sipeniece-Gavare.

Olga Rajecka ir latviešu dziedātāja un vokālā pedagoģe, pazīstama galvenokārt pateicoties dalībai grupās "Eolika" un "Turaidas roze", kā arī veiksmīgai solodarbībai.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Ieteikums: jums, Olga, vajag veikt plastisko sejas operāciju, un jūs atkal izskatīsities smuka. Citādi nav labi... suņu vaidziņi...kakls kā plēšas...grumbas (ne grumbiņas!) gar acīm. Nepažēlojiet naudu, būsit laimīga, ticiet man. Jūs esat publiska persona, kas nedrīkst izskatīties kā paģiraina vecmāmiņa, atvainojiet, protams...

30.novembris 2019 Atbildēt

Vienvārdsakot - veca grabaža vārdā Olga Rajecka.

4.decembris 2019 Atbildēt

Nelija ta ir latviesu mentalitate kritizet, katrukrunku skaitit , tev laikam, visas krunkas uz dirsas ir, tev paveicas…..

30.novembris 2019 Atbildēt

Vecums nenak viens,Gaume forsha un balss super.

1.decembris 2019 Atbildēt

Neviens nepaliks mūžīgi jauns...Alla Pugačova piemēram,ar visām plastiskajām manipulācijām ....neizskatās ka jaunībā... Olga malacis...tā turēt!!

1.decembris 2019 Atbildēt

Vai varētu šo iekarinat eglīte?

1.decembris 2019 Atbildēt

priedē :)

4.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:04

Jaunākās diskusijas