Seksa eksperte Lasmane TV šovā izdara ko nebijušu

tautaruna.lv 30.nov 2019
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
TV3 raidījuma "Vakariņas četratā" skatītājus pārsteigusi seksa eksperte un attiecību konsultante Rita Lasmane, kura demonstrēja neparastu ieradumu.

Ciemiņus - raidījuma ”Degpunktā” vadītāju Diānu Eisaku, mūziķus Lauri Valteru un Miku Dukuru - Rita uzņēma savā mājā Jūrmalā, kur viņai viesi bija jāpabaro ar trīs pašas gatavotiem ēdieniem un jāizklaidē, vēsta porrtāls "Skaties.lv".

Gatavojot ēdienu, Rita atzinās kādā vājībā - viņai garšo olīveļļa, ko viņa gatavošanas laikā mēdz vienkārši iedzert. Viņa to nekautrējās darīt arī TV kameru priekšā un ierāva pamatīgu šļuku, arī televīzijas skatītājiem uzsaucot tostu “priekā!”.

Ekrānuzņēmums/Skaties.lv/ Vakariņas četratā

TGatavošana gan nevedās tik veikli, kā plānots un namamāte, griežot ķirbi ar savu mīļāko nazi, apskādēja vienu pirkstu. ”Mīļākais nazis izrādīja savu mīlestību, kā jau naži to prot,” negadījumu virtuvē komentēja Lasmane un steidza neveiklību novērst.

"Vakariņas četratā" ir TV3 raidījums, kurā četri savā starpā nepazīstami cilvēki nedēļu dodas viens pie otra vakariņās, kurās jāpasniedz trīs ēdieni un jāparūpējas arī par viesu izklaidi. Dalībnieki vērtē viens otra veikumu un par viņu radītajiem ēdieniem izsakās arī profesionāls pavārs.

Avots

Komentē 9

 
Anonīms
 

Cik lõti jādegradē lai nopietni apspriet šādas muļķības? :))

30.novembris 2019 Atbildēt

100 punkti taisniiba!

1.decembris 2019 Atbildēt

Nesaprotu, kas viņu kronējis par seksa eksperti? Vai tad ir kādas pozitīvas atsauksmes no šāda servisa iestādēm, par Lasmanes kundzes prasmēm vai vismaz noderīgām konsultācijām?

30.novembris 2019 Atbildēt

Par SEXperti viņa tika paziņota vēl tālajos 90'tajos. Vadīja puspornoraidījumu TV. Jāsaka godīgi. viņa, cilvēks ar grādu vēsturē, vaŗetu labāk sevi realizēt vēstures (ne sexa jomā). Bet katrs jau lepojas ar to, kas viņam ir svarīgāks, pat tad, ja smadzenēs sveces sāk dzist..

30.novembris 2019 Atbildēt

ES valstī, kad ir students, tad ir viss kārtībā.

30.novembris 2019 Atbildēt

vesturnieku daudz,bet ekspertu shaja joma es zinu tikai Ritu pateicoties shovam,nu super,jebkada joma zinashanas tas ir +.

1.decembris 2019 Atbildēt

Cik smalkā "KJEBLJU" rakstība...

4.decembris 2019 Atbildēt

Eļļa labi noder anālajam seksam

1.decembris 2019 Atbildēt

Izskatās, ka orālajam arī..

2.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:15

Jaunākās diskusijas