Lelde Ceriņa atklāti par viņas un vīra attiecībām

tautaruna.lv 22.nov 2019
 
Alise Šulca/F64 Photo Agency
Pavisam drīz pasaulē nāks TV un pasākumu vadītāju Lelde un Aivja Ceriņu pirmdzimtais. Kamēr Lelde vēl bauda skaisto gaidību laiku, dāma sociālajā tīklā instagram publicējusi ierkastu par savām un vīra attiecībām.
"Nē, katru dienu nav tik saldi. mūsu draugi zina, ka reizēm esam kā sprēgājošs spāņu pāris. uguņojam un dzirkstījam uz visām pusēm. bet tās jau nebūtu normālas attiecības, ja šad tad, negribētos otru vienkārši uzšaut kosmosā. .. un pēc brīža, tāpat ievilkt atpakaļ azotē, lai sargātu un mīlētu," pie foto, kur pāris redzams apskāvies raksta Lelde.
View this post on Instagram

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina) on

Jau vēstīts, ka vēsti par gaidāmo mazuli pāris publicēja sociālajā tīklā instagram, kur saņēma neskaitāmu daudzumu apsveikumu. Gaidību laikā Lelde aktīvi turpināja piedalīties gan raidījumu veidošanā, gan pasākumu vadīšanā. Tāpat pāris publicēja skaistus kadrus no kopīgajām fotosesijām, kā arī to, ka mazulītim jau sagādāti rati un gultiņa.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Šie cilvēki steidz nolaisties līdz kiviču,mūrnieču un skulmju līmenim.Vēl jau ir,kurp tiekties.

22.novembris 2019 Atbildēt

kas taa lelde cerina tada ir, ka par vinu raksta nepartraukti?man vakar kaimins ar savu masinu iebrauca mana garazaa un visu tur salauza ,kapec par mani neviens neraksta?

22.novembris 2019 Atbildēt

Hsha

Labs

24.novembris 2019 Atbildēt

Silti iesaku savas attiecības paturēt pie sevis. Un novēlu visu to labāko.

23.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:12

Jaunākās diskusijas