Saimniekšova Gunārs atklāj, kas licis viņam sākt dzert

tautaruna.lv 19.nov 2019
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64 Photo Agency
Jau ziņots, ka televīzijas šovā "Saimnieks meklē sievu" iepazītais saimnieks Gunārs ir "ceļa jūtīs" prom no Latvijas, lai pārvāktos uz kādu eksotiskāku zemi. Portālam Skaties.lv saimnieks atklājis, kas viņu īsti novedis līdz alkoholismam.

Kā atkāj portāls, lai sagatavotos savai lielajai aizbraukšanai, saimnieks šobrīd Balvu skolā intensīvi apgūst angļu valodu un notiek pārrunas par saimniecības pārdošanu.

"Gribas mainīt savu dzīvi. Latvijai es nākotni neredzu. Šeit palikuši tikai vecāki cilvēki. Darba spējīgie ļaudis ir izbraukuši. Ja es tagad dibinu savu firmu, man nav, ko ņemt darbā. Latvijā vairs vienkārši nav darba spējīgu cilvēku, visi ir prom," spriež Gunārs, kurš atklāj, ka viņam pašam priekšstats par valstī notiekošo sabojājies, kad mājas būvniecības dēļ sanācis vairāk kā divu gadu garumā tiesāties: "Tiesas gāja vairāk kā divus gadus. Redzot visu to sistēmu, man nekas cits neatlika - jā, reizēm piedzēros. Principā jau valsts pati noved cilvēkus līdz alkoholismam."

Jau ziņots, ka šova "Saimnieks meklē sievu" sezonas vecākajam vīram Gunāram no Balviem šovs beidzies ar skandālu. "Mēs ar Annu vienojāmies publiski viens par otru neko sliktu neteikt, taču, redzot, kā Anna par mani izrunājās pēdējā sērijā, es arī neklusēšu! Patiesība ir tāda, ka viņa man sačakarēja visu ceļojumu,’’ paziņoja Gunārs. Kā atklāj saimnieks, viņam Maltas burvību sanācis baudīt lielākoties vienatnē, jo Anna jau no paša sākuma uzvedusies vēsi un naktīs laidusies prom, lai viena pati ballētos.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Mazliet vispār izskatās slīpēts īpaši materiāli , ja viegli nāk nauda , tuvumā jau nav darbiniekus taču ja būtu istabiņa ko izīrēt varbūt ko atrastu

19.novembris 2019 Atbildēt

Ar tādu annu kā viņam jebkurš sāktu dzert

20.novembris 2019 Atbildēt

Iedzērāji vienmēr atrod attaisnojumu savai atkarībai. Dzeram priekos, dzeram bēdās.Ja problēmas visi sāktu alkoholā slīcināt, cilvēce jau būtu nodzērusies.Nu, bet vājākie jau tā mēdz.

20.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas