Lielā riska dēļ ārsti atsakās operēt Madaru Repši

Viktorija Gabrjuna 21.nov 2019
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Kādreizējā premjerministra Einara Repšes meita fotogrāfe Madara Repše jau ilgu laiku cīnās ar smagām veselības problēmām, taču par spīti tam ierodas Latvijā un Aspazijas muzejā Jūrmalā atklāj savu fotogrāfiju personālizstādi, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Smagās veselības problēmas satuvina ģimeni" izdevumā "Kas Jauns".
Madara pati uzsver, ka nevēlas, lai tiktu dramatizēts viņas veselības stāvoklis.

"Es negribu, lai kāds mani žēlo, lai vēršas pie manis ar ierosinājumiem un padomiem, - to nevēlos. Esmu no tā jau nogurusi. Daudzi cilvēki zina, ka ar veselību man nav labi," pauž Madara.

Madara, izrādās, kopš 15 gadu vecuma sirgst ar iedzimtu gremošanas orgānu sistēmas daļas jeb zarnu defektu, un tikai pirms dažiem gadiem ārsti Holandē noteica precīzu diagnozi un uzņēmās ārstēšanu.

Nu jau veiksmīgi pārciestas sešas operācijas.

Priekšā septītā operācija, bet to holandiešu mediķi vairs neuzņemas, apzinoties pārāk lielo risku. Tāpēc Madara sākusi apzināt alternatīvas otrpus okeānam.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Ko ta latvijā neārstējas kā visi pilsoņi?

21.novembris 2019 Atbildēt

Neesi tik nežēlīgs, kā Pēterburgas Sokolovs.

22.novembris 2019 Atbildēt

Labi ,ka ir papucītis,kas spēj apmaksāt tādus arstniecības rēķinus.......šaubos,vai ar foto tādus var apmaksāt

21.novembris 2019 Atbildēt

Cilvēki! Nu neesiet taču tik nežēlīgi! Ka tik kādu noriet.... Žurnālistiem arī laime, iedot rējējiem kādu saldo kumosiņu... :( Nu un tad, ka Repšes meita? Vai tad viņai negribās būt veselai? Kauns par šādiem tautiešiem un žēl meiteni! Ceru, ka izdosies operācija!

21.novembris 2019 Atbildēt

Kristīn, paldies! Vārds vietā.

21.novembris 2019 Atbildēt

Jā,labi,ka ir papucitis,,,,bet ja meitai tik smagi....ir jaludz Augstakais,lai palīdz....lai pietiek spēka,izturibas un neklausīties,ko skauģi domā....galvenais,....izturibu!

21.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:06

Jaunākās diskusijas