Gunāram "Saimniekšovs" noslēdzas ar skandālu

tautaruna.lv 15.nov
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ sezonas vecākais vīrs Gunārs no Balviem bija izlēmis par savu izvēlēto Annu publiski sliktu nerunāt, taču, noskatījies pēdējo sēriju, savas domas ir mainījis, raksta "skaties.lv".
‘’Mēs ar Annu vienojāmies publiski viens par otru neko sliktu neteikt, taču, redzot, kā Anna par mani izrunājās pēdējā sērijā, es arī neklusēšu!

Patiesība ir tāda, ka viņa man sačakarēja visu ceļojumu,’’ paziņo Gunārs. Kā atklāj saimnieks, viņam Maltas burvību sanācis baudīt lielākoties vienatnē, jo Anna jau no paša sākuma uzvedusies vēsi un naktīs laidusies prom, lai viena pati ballētos.

‘’Saplēsāmies jau pirmajā dienā pēc ierašanās. Vakarā aizgājām uz baigi foršu koncertu Maltā - pirmo reizi dzīvē redzēju, kā vīrieši dejo, izmantojot tikai kājas.

Kad koncerts beidzās, devāmies uz viesnīcu, es gribēju ātri pārģērbties, lai kopā dotos baudīt Maltu naktī.

Kamēr es pārģērbos, Anna bija aizskrējusi. Kur viņa bija? Nav ne jausmas. Bija prom divas naktis.

Ko man atlika darīt? Viens staigāju pa Maltu un, protams, ka dzēru alu. Atradu alu, kurš bija lētāks par ūdeni, staigāju, baudīju apkārtni, skatījos, kā cilvēki dzīvo,’’ atceras Gunārs.

Rītā, kad Anna beidzot atradusies, viņa esot atgriezusies viesnīcā, radot iespaidu, ka ir noballējusies.

‘’Apsolīju Annai to nevienam nestāstīt, taču, ja viņa šādi uzvedas un kameru priekšā mani par alkoholiķi pataisa, es arī eju uz visu banku!

Pēc būtības viņa man izbojāja visu ceļojumu,’’ nikns Balvu šobrīd slavenākais vīrs.

Viņš arī piebilst, ka abu mīlasstāsts ir galā.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nu lai tak lie SS.LV un tirgo savu buudu, kaada problema, babene neko nepalidzes, tik noteerees

15.novembris Atbildēt

Ja jau apkartejas .brivas nav uz vinu uzmatusas aci.tad tur kaut kas nav kartiba.Ja Annai dzive butu sakartota un viss kartiba,sova neietu.Tads smieklu sovs vien ir.

15.novembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:07

Jaunākās diskusijas