Skat, ko Samanta Tīna gribētu saņemt Ziemassvētkos

tautaruna.lv 17.nov 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram/Samanta Tīna
Dziedātāja Samanta Tīna šobrīd devusies uz Stambulu, Turcijā un saviem sekotājiem sociālās vietnes Instagram sadaļā "īsie stāstiņi" publicējusi video no ceļojuma.
Vienā no "stāstiņiem", kurā redzams zeltlietu stends kādā iepirkšanās vietā, dziedātāja smej, ka šeit var smelties idejas viņas Ziemassvētku dāvanai.
"Ja kāds vēl nav izdomājis man [kādu] Ziemassvētku dāvaniņu uzdāvināt, nu tad tādu mazu, mīļu zelta stienīti. Paldies," video smej dziedātāja.

Ekrānuzņēmums no Instagram/Samanta Tīna

Ekrānuzņēmums no Instagram/Samanta Tīna

Jau ziņots, ka 360TV un Yotube kanāla "Brīvdienas TV" veidotā šova “Četri uz koferiem” ietvaros dziedātāja Samanta Tīna piedzīvoja nelāgu mirkli Barselonā, kad viesnīcā dziedātāja sajauca stāvus un centās iekļūt svešā istabā.

Rudens sākumā Samanta Tīna bija devusies uz Spāniju. Dziedātāja atzinusi, ka aizvadītā vasara bijusi ļoti piesātināta ar dažādiem projektiem, tāpēc atpūtu nācies baudīt rudenī.

Samanta Tīna plašākai sabiedrībai kļuva pazīstama 2010. gadā pēc dalības LNT televīzijas šovā "O!Kartes akadēmija", kurā izcīnīja uzvaru un iespēju trīs mēnešus mācīties Tech Music School mūzikas skolā Londonā. 2013. gadā dziedātāja izdeva savu pirmo albumu "Tagad esmu cita".

Komentē 1

 
Anonīms
 

Manis pēc tie dāvanu vēlmju saraksti ir kolosāla lieta! Kad cilvēks pats nosaka, ko grib saņemt, ko sirds karo, ko var pasniegt, lai būtu 100% trāpījums, nevis "uzmini nu". Taču zinu, ka Latvijā vēl daudzi to uztver ļoti skeptiski. Kāds ir pārējo viedoklis par online vēlmju sarakstu, ko veido jubilāri pirms nozīmīgajiem svētkiem? Varbūt kāds veidojis šādu sarakstu pats? Es veidoju vienreiz, kad piedzima mans dēls un biju ļoti apmierināta saņemot nepieciešamas lietas, nevis nevajadzīgos sīkumus. Pašlaik veidoju jaunu sarakstu Ziemassvētku dāvanām, ļoti priecē, kad draugi arī pasaka priekšā, ko gribētu saņemt (: Kad pasūtījumu nav, tad vienmēr pie rokas ir Dāvanu Serviss mājaslapa, viņiem ir izveidota Z-svētku dāvanu kategorija www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas/ kur var atrast sakarīgu dāvanu jebkura vecuma cilvēkam (: Arī ļoti ērti! Vai jums patīk dabūt dāvanu kartes? Kāds ir jūsu dāvanu karšu TOP3?

27.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:15

Jaunākās diskusijas