Paskat, ko pirmajā kopdzīves jubilejā Kivičs velta Skulmei

tautaruna.lv 9.nov 2019
 
Ekrānšāviņš no facebook
Kā liecina mūziķa Andra Kiviča publicētā informācija, tad šodien aprit gads kopš abi sevi dēvē par pāri un ir kopā. Svētku dienā Andris publicējis Lienei veltītu ierakstu.
"Šodien mēs ar Lieni esam kopā veselu gadu.No rīta līdz vakaram, visu laiku.Jo mums tā ir vislabāk.Mums nevajag nevienu citu, jo ziniet ko mēs atradām viens otrā," retoriski jautā A.Kivičs.

"Mēs atradām sevi.Un neviens tur nekad neko nevarēs izdarīt.Mēs esam atvēruši viens otrā tādu garīgo, fizisko, seksuālo un dzīves mīlēšanas potenciālu, kāds, man likās, vispār neeksistē.Es mīlu mūsu dzīvi, mūsu kopīgo lidojumu, mūsu kritienus un mūsu spēju piecelties.Un visvairāk es mīlu mūs par to, ka mūsu attiecībās nav aprēķina, samierināšanās, krupju norīšanas, plāna B, kaut kā līdz galam nepateikta un pieciesta. Mūsu attiecības es mīlu, jo tās vienkārši ir īstās.Es gribu pateikt paldies visiem pazīstamajiem un arī nepazīstamajiem cilvēkiem, kuri saprot mūs, saprot to ,ko mēs, arī starp rindàm, vēstam sabiedrībai, kuri saprot, ko nozīmē dzīvot ārpus rāmja, nedaudz citā vērtību sistēmā.Mums nepazīstamiem cilvēkiem, kuri mūs atbalsta ar vēstulēm, saviem dzīves stāstiem un izturības vēlējumiem.Peldēt pret straumi nav viegli, bet tā ir tāda bauda - dzīvot tā, lai tava viesošanās pieredze šinī pasaulē ir absolūti patiesa.Un neklausaties, ka dzīvot vajag "labi", kā mums to borē onkuļi, kuriem vajag pēc iespējas vairāk patērētājus.Dzīvot vajag interesanti. Mīlu Tevi, Lienīt! No visas sirds.Par to, ka vienkārši esi, un arī man ļauj būt tam, kas es esmu," garajos pateicības vārdos saka mūziķis.

Kā zināms, tad neilgi pēc abu attiecību sākuma abi ne vien uz ķermeņa uztetovēja otram veltītus zīmējumus, bet arī publiski ļāva savu dzīvi vērot realitātes šovā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Sie pirms gada chista labāk izskatījās. Redz ko alkohols gada laikā izdara

9.novembris 2019 Atbildēt

ak jē, ar ko gan jūs esat ipaši atšķirīgi no citiem 40gadnieku krīzes nomocītiem jākļiem? Nav vērts vēl ko skaidrot. Dzīvojiet, skandalējieties un lieciet mieru citiem, kuriem cita vērtību sistēma.

9.novembris 2019 Atbildēt

Dienā, kad nomira Džemma....

10.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:45

Jaunākās diskusijas