Aktierim Andrim Bulim skarbs viedoklis par notiekošo LNT

tautaruna.lv 9.novembris 2019, 10:37
 
Ģirts Ozoliņš/F64 Photo Agency
Piektdien mediju grupa "All Media Baltics" paziņojusi par telekanālu TV3 un LNT ziņu dienestu apvienošanu. Ņemot vērā, ka vismaz Latvijas mērogā tas ir gana liels notikums, savs viedoklis par šādu notikumu attīstību ir arī aktierim Andrim Bulim.
"Vienkārši, visu acu priekšā aizver latviski raidošu kanālu ar kvalitatīvu ziņu veidojošu komandu," tā par ziņu dienestu apvienošanu un atsevišķu darbinieku atlaišanu mikroblogošanas vietnē twitter izteicies aktieris Andris Bulis.

"Manipulēt ar mums kļūs vēl vieglāk. Patiesību noslēpt vieglāk. Problēmas noslēpt vieglak ... tad jau arī dzivot tumsā vieglāk," uzsver kultūras jomas pārstāvis.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka jau piektdien atsevišķi LNT ziņu dienesta darbinieki informēti par darba attiecību pārtraukšanu. LNT rīta informatīvā raidījuma "900 sekundes" producente Dana France apstiprināja, ka darba attiecības ar uzņēmu ir pārtrauktas. "Darbs uzteikts bez pamatojuma un bez paskaidrojumiem," uzsvēra France, piebilstot, ka ir izmaksāta atlaišanas kompensācija.

France pauda, ka, viņasprāt, uzņēmuma vadībai gan būtu jāsniedz paskaidrojumi par darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.

"LNT ziņu dienests ir lieliska komanda, domāju, ka spēcīgākā Latvijā. Ir ļoti skumji, ka viss tiek izārdīts," vērtēja France, kura raidījuma producentes amatā strādā kopš tā izveidošanas 2004.gada oktobrī.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Privaatiipashnieks,privaatuznjeemeejs ar savu naudu riikojas peec saviem ieskatiem-KAA GRIB ! KO te var iebilst," cepties" ,liec BULI savu naudu lietaa un ver valjla savu TV kanaalu.

9.novembris 2019, 11:50 Atbildēt

Tāds duck face

Lol

9.novembris 2019, 14:33 Atbildēt

Nez' kāpēc neslēdz tādu STV pirmā ,kur strādā ar seksu apsēstais Melderis,infantīlā Jāņkalne un Vaļicka,kas laikam vispār nesaprot,kas viņa ir un ko tur dara.

9.novembris 2019, 15:07 Atbildēt

Kam mums ziņas, pietiek ar soctīkliem.

9.novembris 2019, 17:24 Atbildēt

Lieliska ziņa par LNT slēgšanu! Visu laiku bija sajūta, ka skatos kaut kādu Krievijas hibrīdtelevīzijas kanālu ar zemas kvalitātes krievu filmām, kuru pārvalda ZZS. Ziņas un laika ziņas vispār nekad nevarēja noskatīties līdz galam, jo Dobele un Grigals ar savu ņirdzīgo zviegšanu nevietā regulāri sabojāja skatīšanās un klausīšanās prieku, kā rezultātā bija jāpārslēdzas uz citu TV kanālu.

9.novembris 2019, 23:52 Atbildēt

Šajā kanalā ziņas arī ir vienīgā parraide,ko var skatīties!

10.novembris 2019, 7:59 Atbildēt

Pirmkārt, tas ir privātais bizness! Vajag paredzēt šādas darbības un rīcību tālāk. Otrkārt, man jau sāk apnikt tā zirgošanās un ākstīšanās 900 sekundēs!

10.novembris 2019, 18:37 Atbildēt

Vnk bizness. Kapitālisms.

10.novembris 2019, 19:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:37

Jaunākās diskusijas