Antra Stafecka: Šis ir bijis viens smags un emocionāli sarežģīts gads

tautaruna.lv 11.nov
 
Ekrānuzņēmums no Instagram/Antra Stafecka
Dziedātāja Antra Stafecka sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar foto un atklātām pārdomām.
Antra raksta: "Skatos uz sevi šajā bildē un domāju.. Vai tās ir manas īstās emocijas? Īstais un izjustais prieks? Es ļoti vēlētos tā justies! Un man ir tik daudzi iemesli tā justies. Galvenokārt, tie ir mani dēli! Es nevaru būt vēl laimīgāka, jo man ir viņi - mani mazie vīrieši! Dēļ viņiem es smaidu un cenšos no visas sirds! Bet kas notiek dvēselē? Vai arī tā smaida? Šis ir bijis viens smags un emocionāli sarežģīts gads..."

Viņa neslēpja, ka šobrīd viņai ir daudz pārdomu: " Un mērķi, kā vienmēr, ir lieli un skaisti! Bet tam visam ir vajadzīgs spēks un izturība! Dvēselei ir jāsmaida! No jauna sevi jāiemīl! Jānotic! Zinu, ka tas notiks! Ceru, ka ātri!"

View this post on Instagram

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

Antra Stafecka ir latviešu dziedātāja, kura 2012. gada sākumā uzsāka dalību LNT šovā "OKartes skatuve 2". Neskatoties uz veiksmīgo sniegumu un vairākām uzvarām koncertos, dziedātāja veselības problēmu dēļ bija spiesta šovu pamest.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Antra Stafecka, beidz murgot ! Kad bija "jāsēž" uz Jāņa Čubara mantības, tad mazo puiku emocionālais stāvoklis bija Tev pie vienas vietas. Tāpat kā abu puiku tēvs pēc šķiršanās. Tagad, dura, izbaudi pelnīto...Pasaule ir apaļa. Tava vieta joprojām ir kruīza kuģis "Tallink".

11.novembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:44

Jaunākās diskusijas