Modes mākslinieks Dāvids: Par maniem bērniem skolā ņirgājās

Viktorija Gabrjuna 11.novembris 2019, 17:15
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Modes mākslinieks, dizainers un TV seja Dāvids intervijā "Dāvids: Es pats esmu mode" Kristīnei Rudzinskai izdevumā "look", runājot par savu ģimeni, atklājis, ka par viņa bērniem skolā ņirgājās.
"Par bērniem skolā drausmīgi ņirgājās. Prestižā Rīgas skolā. Vēl tagad mani bērni nelabprāt saka, kas ir viņu vecāki," atklāts bija Dāvids.

Dāvids atklāj, ka jo īpaši aktuāli tas bija laikā, kad viņš strādāja televīzijā. Sarunā ar bērniem tika pateikts, ka viņi ēd to, ko vēlas, pērk tās drēbes, kādas vēlas, un labi atpūšas un tas lielā mērā bija, pateicoties darbam TV.

"Nezinu nevienu Latvijas modes mākslinieku, kurš peldas naudā," piebilda Dāvids.

Viņš arī stāsta par kādu starpgadījumu ar meitu, kad viņa tika saukta par "cūku, govi, Dāvida meitu". Pēc notikušā meitene esot nomainījusi vārdu un skolu.

Dāvids ir Latvijā pazīstams modes mākslinieks. Karjeras laikā viņš ir izrādijis vairāk nekā piecdesmit kolekciju. Savulaik iemantoja skandalozu slavu ar TV šovu "Dāvida šovs".

Komentē 5

 
Anonīms
 

Šķiet, ka džeks ar savu uzvedību un ārišķībām ekrānā, daudzos izprovocēja nepatiku ne tikai pret sevi, bet arī pret nevainīgiem bērniem... jācer, ka viss tas bērnus norūdīja un tie būs stipri.

12.novembris 2019, 12:44 Atbildēt

M

13.novembris 2019, 8:11 Atbildēt

Cilvēkam ir tiesības nebūt tādam, kā visi pārējie,taču šie mazvērtīgie"bara ļautiņi" to nespēj apzināties. Visiem vienādas drēbītes, vienāda ēdienu izvēle-bars, kuram vajag tikai ganu, kurš pasaka, kur iet, ko teikt un ko domāt.žēl,ka Taviem bērniem jādzīvo ar tādiem kopā. Bet Tu turies Romān.Kristera mamma.

13.novembris 2019, 8:23 Atbildēt

100% piekrītu! Dāvids ir personība ar lielo burtu. Žēl bērnus, kuriem bija jācieš no bara instinkta vadīta pūļa. Iespējams, ka tā ir bijusi latviskā skaudība.

16.novembris 2019, 0:23 Atbildēt

Nezinu gan nebija dzirdēts,ka Rīgas 1.ģimnāzijā kāds ņirgātos par otru,vismaz tas bija laikā kad mana meita tur mācījās.Tur bija citas prioritātes,nevis ievērot kas kurš ir. Nevienu neinteresēja tādas maziskas muļķībiņas.

14.novembris 2019, 11:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:50

Jaunākās diskusijas