Skandalozo Kristīni Deimoni pamatīgi sanikno interneta komentāri par viņu

tautaruna.lv 10.nov 2019
 
facebook.com
Skandalozā dizainere Kristīne Deimone ir sašutusi par dažu dāmu izveidotajām grupām sociālajos tīklos, kurās tiek aprunātas slavenības. Vienā no šādām grupām viņa izlasījusi arī par sevi, raksta "skaties.lv".

Savu sašutumu par dāmu rīcību Kristīne ievietoja sociālā tīkla ”Instagram” stāstos. Skropstu meistare vēlētos no dāmām, kurām ir tik daudz brīvu mirkļu, iegādāties papildus laiku, jo viņai ar 24 stundām dienā ir par maz.

Kristīne iztirzā tos pāris komentārus, kurus dāmas veltījušas viņai un sāk ar komentāriem par lētajiem skaistumkopšanas saloniem, kurus viņa it kā, apmeklējot.

”Man nav laiks iet uz saloniem, es pat matus krāsoju pati. Neeju uz saloniem, kur nu vēl lētiem. Pirms mēneša nedēļu gāju pie daktera, lai kājām tūsku noņemtu, nekur citur neesmu bijusi,” sašutumu neslēpj Kristīne.

Aprunātājas uzskata, ka Kristīne ēd eļļainu ēdienu, kas neesot patiesība, jo viņa nepanes treknus pārtikas produktus. Tāpat skropstiņu meistare atvainojas, ka nav pajautājusi dāmām atļauju, vai var ēst, kā arī, publiskot sociālajos tīklos treknu ēdienu bildes.

”Labākais no visa ir šo dāmu teksts, ka es “atmazgāju” Krievijā naudu. Esmu divas reizes dzīvē bijusi Krievijā. Vienreiz uz skropstu likšanas apmācībām un otrajā reizē uz semināru. Pat es zinu, lai “atmazgātu naudu” uz Krieviju ir jābrauc reizi nedēļā,” dusmojas Kristīne.

Avots

Komentē 3

 
Anonīms
 

Kas ir Kristīne Deimone? Nevienam nezināma bābiņa,kas sevi uzskata par slavenību,jeb slims cilvēciņš,kam nav skropstu??

Pirmo reizi par tādu dzirdu, būs jāieraksta GOOGLEmeklē kas par zvēru...

10.novembris 2019 Atbildēt

Vispirms Google noskaidro, vai pats esi vīrietis. Normāls vīrietis nekašājas sieviešu intrīgu krātuvē! Fuj!

11.novembris 2019 Atbildēt

Tu esi ono, kuru nezina neviens un kursh tev devis tiesìbas izteikties par sev nezinàmu cilvèku? Ja nav ko labu teikt, paklusè...

17.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:53

Jaunākās diskusijas