Ķibilda dēli īpašā veidā godina tēta piemiņu

Lelde Veinberga 4.nov
 
Oksana Džadana/F64 Photo Agency
Jau ziņots, ka 26. oktobrī pēkšņi mūžībā tika aizsaukts TV raidījumu veidotājs, vadītājs un žurnālists Mārtiņš Ķibilds (46). Godinot žurnālista darbu, Latvijas Televīzijā turpinājās Ķibilda radīto raidījumu pārraidīšana, kurus vēl vada pats Mārtiņš, kā arī par viņa darbu jau pēc zaudējuma runā draugi un kolēģi. Vienā no tiem, "Adresēs", piedalīsies arī žurnālista dēli - Gustavs un Brunis.

"Čaļi atnāca palīgā pabeigt "Adreses. Gustavs Ķibilds un Brunis Ķibilds," pie foto ar abiem puišiem raksta režisors un producents Uģis Olte.

Dēlu kopbildē redzams, ka puiši, godinot tēti, abi tikuši pie vienāda tetovējuma - raidījuma "Adreses" logo.

Jau ziņots, ka nāve Ķibildam piezagās pēkšņi - 26. oktobrī Mārtiņš saļima Amsterdamā uz ielas un viņa dzīvību vairs neizdevās glābt.

Par negaidīto un tik pēkšņo Mārtiņa Ķibilda aiziešanu mūžībā tika paziņots VFS «Films» (Vides filmu studija) «Facebook» lapā. Citējam tur publicēto ierakstu: «Mūsu viena no dedzīgākajām liesmām ir pārdegusi un izdegusi. Mārtiņ, mums Tu vienmēr paliksi spožs, lai arī kurp Tu esi devies. Lūk, skumjā ziņa no Mārtiņa ģimenes: «Sestdien, 26. oktobrī, pēkšņi miris TV raidījumu veidotājs un vadītājs Mārtiņš Ķibilds. Mārtiņa ģimene lūdz cienīt piederīgo privātumu un plašākus komentārus šobrīd nesniegs. Visa informācija par atvadīšanos tiks laikus publicēta «Facebook» lapā: «fb.me/KibildsAtvadas» Lai miers Tev un visiem, kas ar Tevi!»»

Mārtiņš Ķibilds ir dzimis 1973. gada 23. jūlijā Saldū. Ir mācījies Rīgas valsts 1. ģimnāzijā. Četrus gadus studēja Juridiskajā fakultātē, bet neilgi pirms bakalaura darba rakstīšanas augstskolu pameta. Žurnālists nekad nav slēpis, ka ir ieguvis tikai vidusskolas diplomu, esot lielisks piemērs tam, ka ne jau augstskolu daudzums ir galvenais erudīcijas un talanta noteicējs.

Šogad, turpinot veidot informācijas bagāto, interesanto un iemīļoto arhitektūrai veltīto raidījumu «Adreses», kas bija viņa paša radītais sirdslolojums mediju lauciņā, Mārtiņš bija pievienojies arī Latvijas televīzijas raidījuma «Kultūrdeva» komandai.

Viņš ir strādājis kā avīzes «Diena» žurnālists, 90. gados ir vadījis LNT raidījumu «Nedēļa». Sākot no 2002. gada līdz 2007. gadam vadīja populāro erudīcijas TV spēli «Gribi būt miljonārs?» latviešu versiju. Pateicoties tieši piecu gadu ilgajai erudīcijas spēlei, Mārtiņš kļuva atpazīstams plašākai sabiedrībai. Interesanti, ka Ķibilds bija otrs jaunākais spēles «Gribi būt miljonārs?» vadītājs pasaulē. 13 gadus viņš ir darbojies arī reklāmas aģentūrā kā radošais direktors. Ķibilds ir bijis arī Latvijas Arhitektu savienības valdes priekšsēdētājs.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Cerams, nebija pie vainas kāds pulveris, ko tik uzmācīgi tur uz ielas tirgo melnādainie

6.novembris Atbildēt

Ziņu par Mārtiņa aiziešanu uztvēru ar lielu neticību, domāju ka pārklausījos.Tik enerģisks, dzīvelīgs un harizmātisks cilvēks nevar tā pēkšņi aiziet.Viņš atvēra mums visiem acis uz to kas notiek Latvijā, un ko vajag sakārtot, un tālāk darbojaties paši, katrs un visi kopā,.Mārtiņš uzrunāja katru personīgi.Paldies tev Mārtiņ, man trūks tava personība TV ekrānā, laimīgu tev tālākceļu.

7.novembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:12

Jaunākās diskusijas