Lindu Mūrnieci sadusmo "Rīgas Satiksmes" rīcība

tautaruna.lv 27.okt 2019
 
facebook.com
Bijusī ministre un viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece sociālajā tīklā Facebook dalījusies ar stāstu par to, cik nelāgs starpgadījums viņai sanācis ar "Rīgas Satiksmi".
Mūrniece raksta, ka "Rīgas Satiksme" viņu sodījusi nepamatoti.

"Jau vairāk nekā gadu maksāju 55 eur mēnesī Rīgas satiksmei, lai varu novietot savu a/m pie ēkas, kurā dzīvoju. Tā arī oktobrī.

Pēkšņi desmitajā datumā logā sods. Rakstu RS jautājumu - kā gan tas gadījies, ja esmu samaksājusi? Atbilde - beidzies iedzīvotāja kartes derīguma termiņš, lietojiet veco. (Šķita, ka tai termiņš var beigties, ja izdeklarējos no Rīgas...) Sodu varat pārsūdzēt. Jauno karti saņemt, kad Rīgas domes kaut kāda komisija izskatīs, vai man to dot vai nedot.

Atkal rakstu, ka vecā karte nesen aizkritusi aiz paneļa, vai nevar kā līdzēt, jo datu bāzē vajadzētu būt redzamam, ka nekas nav mainījies un esmu samaksājusi. Nē, līdzēt nevarot, lai gaidot komisiju ( to gaidu vēl šodien) un sodus, ja uzliekot, lai pārsūdzot. Kamēr gatavojos pārsūdzēt pirmo sodu, saņēmu jau otro, turklāt, ar brīdinājumu, ka pēc trešā bloķēs riteņus. Tas nekas, ka pārsūdzībai ir 10 dienas, bloķēs un viss, pēc tam jau skaidrojieties.

Šobrīd mašīnu vadāju pa Rīgu, meklējot, kur likt, kamēr RS esmu apmaksājusi stāvvietu. Sodus samaksāju, jo negribēju, lai bloķē riteņus. Lielos vilcienos rēķinot, oktobrī par stāvvietu, sodos un maksājumiem lētākās stāvvietās, esmu samaksājusi ap 150 eur. To, vai iedzīvotāja kartes oktobra maksu RS atdos, pat nejautāju, jo skaidrs, ka neatdos.

Patiesībā stāvvieta pie mājas ir vienīgais iemesls, kādēļ esmu deklarēta Rīgā. Jo uzturēt šo pašvaldību ar saviem nodokļiem noteikti nevēlos," raksta Linda.

Komentāru snieguši arī "Rīgas Satiksmes" pārstāvji. Tiek uzvsērts, ka samaksātā nauda Mūrniecei tiks atgriezta atpakaļ.

"Saprotam Jūsu situāciju un tā tiek risināta. Jūsu Iedzīvotāju karte ir izgatavota un šodienas laikā tiks Jums nogādāta, pirms tam ar Jums sazinoties. Savukārt pēcapmaksas paziņojumi, kas piemēroti un par kuriem esat samaksājusi, tiks atcelti. Lai atgrieztu naudu Jūsu kontā par konkrētajiem pēcapmaksas paziņojumiem, kas piemēroti kartes izgatavošanas procesa laikā, nepieciešams uzrakstīt mums iesniegumu. To iespējams izdarīt arī elektroniski mūsu mājas lapas sadaļā "E-pakalpojumi" - Mani pēcapmaksas paziņojumi. Ja rodas kādi papildus jautājumi, lūdzam ar mums sazināties mūsu Facebook lapā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!" tika vēstīts "Rīgas Satiksmes" atbildē.

Linda Mūrniece ir latviešu, uzņēmēja, žurnāliste, iekšlietu darbiniece un politiķe, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre. Bijusi arī vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "Jaunais laiks").

Komentē 15

 
Anonīms
 

kaa kapeika : ukakkaca un ... taa taalaak : buutu taa kaa smiekliigi ... vai kaa .................. bet nav jau taa kaa . Par ko - nav ... lai uz atsevishkjiem teeliem neiecikleetos : P

28.oktobris 2019 Atbildēt

'Linda Mūrniece ir latviešu, uzņēmēja, žurnāliste, iekšlietu darbiniece un politiķe, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre. Bijusi arī vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "Jaunais laiks")." .............. ZVEERAA, NE KO !?!?

- Gandriiz va visas valstes taa kaa bishku gabals : D - intresanti ( ne jau nu ljoti .. ) - negribas kaut kaa taa kaa paiet nost no skatuves ?

28.oktobris 2019 Atbildēt

pie kam : " Tiek uzvsērts, ka samaksātā nauda Mūrniecei tiks atgriezta atpakaļ. " ............. ne v djengah schstje - ko ???

28.oktobris 2019 Atbildēt

un vee : ja jau taa "satiksme" tik ie-juutiiga, vareetu taadus palagus nez cik vien sataisiit ... ka kas kaajaam pa centru pa avu rajonu staigaajis deelj taa, ka nav bijis, kur autinju nolikt .... KUMEEDINJI Un stulba "Rigas satiksme".

28.oktobris 2019 Atbildēt

Ir naacies .... Autinju aizbraukt no centra uz Paegles ielu ... vnk lai noliktu ... kur pa 10 min. kaajaam vareetu aiziet, min. 30 naacies bakstiities ......... ielas NEVAR PLATAAKAS PATAISIIT, nerumniechu autinjus nevar no trases nonjemt ... atsevishkjiem eermiem vareetu pat zelta kartes uztaisiit - tas neko nemainiitu - kas brauc, tie zin .

28.oktobris 2019 Atbildēt

Abumerniecei ir veel, kur piesjkjilt : ...................................................... kaut no seerijas "

Ksenija Sobčaka: "Skatieties, kā cilvēks dejo. Līdzīgi viņš nodarbosies arī ar seksu" .... - tml. laucinjsh nav tak veel apguuts :D

28.oktobris 2019 Atbildēt

Mani sadusmo šis transvestīts

28.oktobris 2019 Atbildēt

Varbuutt ne par to ir dziesma : ... ka "sadusmo "Rīgas Satiksmes" rīcība ... vai kas tur kaads teels...sadusmo ... taa RS SMAGI RIEBJAS, ja deelj kaut kaadas - VIENAS-NEZIN DEELJ KAADAS punjkjuvaaceles lupataa pataisiijusies .... - nevajag neko PERSONIIGU, kameer nekas personiigs uz sevi neko neprasa .... - a, ja kad prasa ... "rigas satiksme" ar purnu pa peljkji - A, KAPEEC ??? - rILJCE V PUHU ???

28.oktobris 2019 Atbildēt

UN NA POSLEDOK : "Komentāru snieguši arī "Rīgas Satiksmes" pārstāvji. Tiek uzvsērts, ka samaksātā nauda Mūrniecei tiks atgriezta atpakaļ." ... PAKALJDRIEZTA KAA PIEVALDEIBAI ....... KUR TUR AA TUR ..."vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "..." - SOMALIJA ATPUUSHAS

28.oktobris 2019 Atbildēt

"Riigas satiksme" ir nozheelojami smerdelji, ja neiespeej pashi savas komunaalaas lietas nopamatot.

28.oktobris 2019 Atbildēt

UN VEE NA POSLEDOK : ... KAM TU CIK PATI ESI KAM KO DERIIGU IZDARIIJUSI vai KO no sevis NOMAKSAAJUSI ??????????????????? PAR MAZ NELIEKAS ??? -... A smirdeet pa tuksho ... varbuut pietiek ???

28.oktobris 2019 Atbildēt

Uzkjeras tas shitas te ... "Patiesībā stāvvieta pie mājas ir vienīgais iemesls, kādēļ esmu deklarēta Rīgā. ..." - .... tak aizdumeereejies no Riigas un atsdepljrareejies tak ... PARDON ! - NAHREN TAK VIENREIZ !

28.oktobris 2019 Atbildēt

ne jau uz shito konkreto personazhu ... taadu tak juura ... un visaadu muljkjiibu prieksh vinjiem ... Dievs lai dod .... lai tas buutu tas mazaakais ... beerninjiem etc.

28.oktobris 2019 Atbildēt

Vareetu padomaat, ka man tas milziigi vajadziigs ... tak necik - vnk piemetaas .

28.oktobris 2019 Atbildēt

"...stāvvieta pie mājas ir vienīgais iemesls, kādēļ esmu deklarēta Rīgā. Jo uzturēt šo pašvaldību ar saviem nodokļiem noteikti nevēlos", arī attieksme..... ka tik sev kādu labumu izraut....

Pareizi vien ir - štādiem pašlabuma meklētājiem tā arī vajag !!!!

31.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:53

Jaunākās diskusijas