Latviešu aktieris stāsta, kāpēc daudzi negrib iet uz teātri

tautaruna.lv 27.okt
 
Ģirts Ozoliņš/F64 Photo Agency
Lai gan teātra māksla Latvijā allaž bijusi pieprasīta, Nacionālā teātra aktieris Igors Šelegovskis mikroblogošanas vietnē twitter informējis savus sekotājus, kāpēc, viņaprāt, cilvēki nevēlas iet uz teātri.
"Izrādās, ka daudzi negrib iet uz teātri, jo tur esot svinīgi jāģērbjās," mikroblogošanas vietnē twitter raksta mākslinieks. Viņa viedoklim gan nepiekrīt vairāki sociālās saziņas vietnes lietotāji, kuri norāda pretējo- došanās uz teātra izrādi ir iemesls, lai sapostos.
Kā liecina informācija Latvijas Nacionālā teātra mājaslapā, tad I.Šelegovskis no klasiska Jelgavas pašpuikas auglīgajā teātra vidē pāris sezonu laikā izaudzis par harizmātisku jaunu aktieri ar bagātu iekšējo pasauli, iemīlot darbu domubiedru vidū, sajūtot partnerības valdzinājumu, kļūstot par sava teātra patriotu. No vienas puses, gatavs lielām lomām klasiskajā repertuārā, no otras - zina, kā jūtas un ko domā šodienas jaunie cilvēki, jo apvieno sevī ideālismu ar nopietnu dzīves pieredzi.
Spēlmaņu nakts 2017/2018 nominēts Gada jaunais skatuves mākslinieks Jezups Sebalds izrādē "Klūgu mūks", Pēteris Bērziņš izrādē "Arī vaļiem ir bail", Vitālijs izrādē "Dvēseļu utenis" (Dirty Deal teatro).

Komentē 6

 
Anonīms
 

Ne jau tāpēc, ka jāvelk kleita un žakete, bet tāpēc ka grūti nokļūt. Visiem kuri apmeklē teātri jābūt iespējai novietot tur automašīnu.

27.oktobris Atbildēt

Nu gan jāsaka,kad mēs augām....Rīdzinieki gāja uz teātriemkājām,brauca ar tramvaju,trolejbusu un tālāk kājām un vēl daudzi esam dzīvi.Un pat prātā neienāca,ka vajadzīga mašīna tādam mērķim.Un vēl vaimanā,ka viss ir slikti.

28.oktobris Atbildēt

Nepiekrītu māksliniekam.

Tauta skaita izdzīvošanas kapeikas....Diemžēl zinu ļoti daudz ģimenes, kas tieši budžeta dēļ nevar atļauties baudīt kultūras pasākumus.

27.oktobris Atbildēt

Jă tieši tã.

27.oktobris Atbildēt

Pilnībā nepiekrītu aktierim. Vienīgais iemesls kāpēc cilvēki neapmeklē teātri ir naudas trūkums, jo ne visi var atļauties pēc izrādes izsaukt taksi vai apmesties hostelī ja sabiedriskais transports ārpus Rīgas vairs nekursē. Par biļešu cenām vispār nemaz nerunājot. Pati esmu redzējusi ka uz teātriem iet pat džinsu biksēs un treniņtērpos, un ne tikai jaunākā paaudze, bet arī priekšpensijas vecuma cilvēki.

28.oktobris Atbildēt

Es uzskatu , ka ĻOOOTI dārgas biļetes , īpaši pensionāriem ...pati , pērku otrajā balkonā , kur lētās , bet ...nav jau ideāla redzamība , lejā , zālē ..nav iespējams nopirkt , tur tikai jāķer piedāvājumi , kad visa zāle ir 7 eur ...žēl , gribētu biežāk apmeklēt izrādes , bet ....zālē nevaru atļauties maksāt 25-30 eur pa izrādi , tāpat aktieru zālē un jaunajā zālē , kur arī ir ļoooooooti dārgas biļetes ... brr

28.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:13

Jaunākās diskusijas