Lindai Mūrniecei esot "līdz piektdienai jānotievē"

tautaruna.lv 21.okt 2019
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Bijusī ministre un viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece nedēļu uzsākusi aktīvi - daloties ar foto no tenisa nodarbības, Linda prāto, vai iespējams līdz piektdienai notievēt.

"Līdz piektdienai jānotievē. Diezgan reāli, vai ne?" jautā Linda Mūrniece.

Komentāros sekotāji steigušies ar padomiem. Kāds iesaka, ka varbūt notievēt ir iespējams, lietojot vien ūdeni. Uz to Mūrniece norāda, ka nebūs tad spēka piektdien dejot. Cits saka, ka no ēdienkartes jāizslēdz glutēns, tad viss ir iespējams. Tāpat Lindas draugi un paziņas saka, ka viņai tievēt nav nepieciešams.

Kā izrādās viesnīcas vadītāja vēloties uzvilkt uz pasākumu kleitu, kas derējusi pirms 10 gadiem.

Linda Mūrniece ir latviešu, uzņēmēja, žurnāliste, iekšlietu darbiniece un politiķe, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre. Bijusi arī vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "Jaunais laiks").

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tādad Lindai virssvars, pēc virsraksta tā saprast. Nu kad man bija 95kg, tad saku skatīties ko ēdu, vakarā un noritiem garas pastaigas, lenam gada laikā nobraucu uz 80kg. Tagad pusotru gadu tā ari turos svarā, edu notmali jo organisms piradinats pie mazākām porcijām.

Mums jau Latviešiem piersrs, ai ku garšigs nevar atstāt uz sķivja jānoēd viss.

21.oktobris 2019 Atbildēt

Kā var sevi sieviete tā nolaist . Agrāk bez liekā svara izskatījās daudz,daudz labāk! Noteikti ir jāpārskata uzturs un jābūt daudz vairāk aktivitātēm dienas laikā. Lielais tievēšanas noslēpums nav mainījies,apēdam mazāk kā pātērējam!

Nenāktu par ļaunu sevi arī sakopt un aiziet pie kosmetologa.

22.oktobris 2019 Atbildēt

normālasieviete, ko tur daudz tievēt...:)

22.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:39

Jaunākās diskusijas