Zināms, kāpēc izšķīries viens skaistākajiem Latvijas fitnesa pāriem

tautaruna.lv 17.oktobris 2019, 13:11
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Liels pārsteigums Paulas Freimanes un Pētera Rumpja atbalstītājiem bija skaistā fitnesa pāra šķiršanās. Saņemot neskaitāmas fanu vēstules, Paula sniegusi nelielu komentāru sociālajā tīklā ”Instagram”, raksta "skaties.lv".

Paula saviem sekotājiem stāsta, ka ir tēma, par kuru viņa nevēlas runāt, bet apstākļi viņu mudina!

”Otrs cilvēks neatstāj man variantus! Šodien jau presē parādījās informācija, ka esam izšķīrušies un visu dienu tieku “bombardēta” ar jautājumiem - kas, kāpēc? Nedomāju, ka man jāskaidro - kāpēc, jo acīmredzot, ja šķiršanās ir bijusi, tātad mums kopā nebija labi,” faniem skaidro Paula.

Freimane arī piebilst, ka attiecību izbeigšana biju abu pušu lēmums.

Paula mierina fanus, sakot, ka viņai viss kārtībā, viņa ir aizņemta ar savām lietām.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Atkal Paula Freimane!!! Cik var par viņu rakstīt!? Vēlviens Kivičs... Populārākā ar vismaz ~60 000 pirktajiem sekotājiem? Tikai tāpēc, ka ir MonacoFit reklāmas seja un maksas raksti. Pašpasludinātajai fitnesa "trenerei" nav ne Latvijas Sporta Akadēmijas izglītības ne arī kāda cita izglītība! Atbilstošas zināšanas nav! Fitnesa sacensībās piedalījusies tikai vienu reizi Latvijas pašmāju konkursā - bez godalgotas vietas. Lai sevi sauktu par fitnesa modeli - cilvēku mānīšāna uzdodoties par to, kas nav! Ja uzmanīgi ieskatās - Fotošops gandrīz katrā bildē - vēdera prese skaisti iezīmēta, bėt apņēmība, gribasspēks un sajēga par uzturu - par maz, ja nevar pati dabīgi nomest lielo dibenu - katrā bildē stāv vai sēž speciālā pozā, lai mazāka pakaļa izskatītos! Kārtējā mākslīgā influencere, uz kuru ir uzķērušies reklāmas devēji!

17.oktobris 2019, 14:54 Atbildēt

Supert, piekrītu katram vārdam!

17.oktobris 2019, 20:04 Atbildēt

Un kas teica, ka viņai vajag nomest dibenu? Varbūt uzkačājisi.plakanas blozgas sen vairs nav modē, labāk apetelīgs dibens kā krunkainas bikses uz pakaļas, jo kārnums zem tām ļum. :D

18.oktobris 2019, 1:08 Atbildēt

Papētīju bildes, kuras tad ir tās speciālās pozas, kurās viņai dibens mazāks? :D Visas pozas, kur dibens redzams, ir tieši ar akcentu uz dibenu un tādas, lai lielāks izskatās :D ai, ai skaudība :D

18.oktobris 2019, 1:11 Atbildēt

par bildēm lieliski pastāstīji. vari tagad pastāstīt par viņas video youtube kanālā. ar kādu programmu viņa tur zīmē presi un dibenu?

18.oktobris 2019, 13:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:27

Jaunākās diskusijas