Kivičs un Skulme iesaistās publiskā skandālā ar latviešu žurnālisti

tautaruna.lv 14.okt 2019
 
facebook.com
Mikroblogošanas vietnē twitter izcēlies pamatīgs skandāls starp mūziķi Andri Kiviču un viņa mīļoto sievieti Lieni Skulmi vienā frontes pusē un žurnālisti Ingu Gorbunovu otrā pusē.

Viss sākās ar to, ka Gorbunova, atsaucoties uz publikāciju par Kiviča zvērībām pret Skulmi, rakstīja, ka " es saprotu, ka nevar cilvēkam palīdzēt, ja viņš pats to nevēlas. Tomēr...Realitātes šovs, kuru vērosim, līdz sieviete būs kapos?"

Šis ieraksts izpelnījās gan pašas Skulmes, gan Kiviča uzmanību.

Komentējot publikāciju "Aculieciniece gatava liecināt tiesā par Kiviča zvērībām: viņš tiešām smagi sit Lieni Skulmi" Liene pauda neizpratni, kas tie par melīgiem aculieciniekiem. Viņa uzskata, ka nevar apsaukāt cilvēkus, ietekmējoties no virsrakstiem presē un uzsver - visam ir savas robežas.

Skarbākus vārdus gan uzrakstīja Kivičs, veltot tos Gorbunovai.

"Kādā sakarā tu par Lieni runā kapu kontekstā? Es, uz tevi paskatoties, personīgi domāju, ka Tu, iespējams, kapos būsi stipri ātrāk. Un nogalinās tevi neirozes, jo nav savas piepildītas personiskās dzīves, bet laiks filosofēt par kapiem citu kontekstā svētdienas vakarā ir," rakstīja Kivičs.

Ekrānšāviņš

Jāpiebilst, kas "jauns.lv" svētdien publicēja rakstu, "Aculieciniece gatava liecināt tiesā par Kiviča zvērībām: viņš tiešām smagi sit Lieni Skulmi". Rakstā pausts, ka no zvērīga sitēja un pāridarītāja skandalozais mūziķis Andris Kivičs, pēc paša vārdiem, nu ir pārmiesojies mīļotās glābējā. Un pie viena cenšas vēl finansiāli iedzīvoties uz mīļotās pārdzīvojumu rēķina, presei par naudu piedāvājot iegādāties „Skulmes nolaupīšanas sensāciju”.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Toties ir Kivičs,kura personiskā dzīve ir tā piepildīta un pārpildīta,ka visai Latvijai tas ir jāzin,tādēļ vīrelis katru savu kustību un rupjību nekavējoties pauž publiskajā telpā.No kurienes vīrelim tāda pārliecība,ka tas ir jādara?

14.oktobris 2019 Atbildēt

viņiem abiem nav ne piepildītas ne nepiepildītas PERSONISKAS dzīves. Viss or publisks, nav vispār nekā personiska

14.oktobris 2019 Atbildēt

Pareizi pateica par to veco pretīgo veceni, kura jau daļēji sāk sadalīties dzīves laikā

14.oktobris 2019 Atbildēt

Tu tagad par Skulmi?

15.oktobris 2019 Atbildēt
Gints Karklins > arnis.simtnieks

Robertam taisnība,Skulme tiešām izskatās slimīgi uzblīdusi vecene. Bet,ko lai dara,māksla (Kivičs) prasa upurus.

15.oktobris 2019 Atbildēt

Kaut nu nebūtu viss tik drūmi, cerams, ka tie nav meli un nav kautiņu.

14.oktobris 2019 Atbildēt

Nu kautkā taču popularitāte jāgūst...un kas kopā dzer,kopā arī tešās...sena patiesība! Man to abu tirliņu mazlietiņ žēl...tā nav normāla dzīve,bet nožēlojama eksistēšana cerot kļūt populāriem...

14.oktobris 2019 Atbildēt

Es domāju tāpat.Labi un mierīgi tas nebeigsies.

14.oktobris 2019 Atbildēt

Da ejiet tak jūs nahuj reiz ar šiem deģenerātiem! Vairs nevar lappusi atvērt, lai šie tupie mūļi jau nebūtu priekšā!

15.oktobris 2019 Atbildēt

Mums LV nav nekā aktuālāka par Kiviča/Skulmes personīgo dzīvi? Kapēc,atverot ziņu kanālu,kā aktuālākais atkal Kiviča izdarības. Līdz kādam bezdibenim krituši žurnālisti, lai šo tirliņu kautiņus pasniegtu kā aktuālākās. Visai Latvijas ik dienas obligāti jāzina,ko divi nodzērušies cilvēciņi atkal sastrādājuši?Varbūt pārmaiņas pēc varētu par kādu citu dzērāju pāri aprakstu.Zirgam jāsmejas-sabiedrības dāma un mūziķis! Sen- ne viens ne otrs! Divi dzērāji un ubagotāji(aizvediet, atvediet)

15.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:19

Jaunākās diskusijas