VIDEO: "Saimniekšova" precinieka draudzene atklāj patiesību

tautaruna.lv 13.okt 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Pirms vairākām nedēļām sevi TV šovā "Saimnieks meklē sievu" pieteica arī kolorītais Vitālijs. Tiesa, brīdī, kad viņa mājās ieradās potenciālās līgavas, tur jau atradās kāda dāma. Sākotnēji dāma vārdā Laura iepazīstināta kā saimniece māsīca, tomēr vēlāk izrādījās, ka meitene ir viņa otrā pusīte. Beidzot savu stāstu un patiesību par to, kā pāris nonācis šovā atklājusi arī pati Laura.
Kā vēsta portāls "skaties.lv", tad dažas dienas pirms citu meiteņu ierašanās miteklī Vitālijs Laurai paziņojis, ka pie viņa atbrauks trīs meitenes. "Bija jāsamierinās, ko es varēju izdarīt? ” to, ka Vitālijs principā nav atstājis viņai nekādu izvēli, paziņo Laura.

Meitene neslēpj, ka doma nav bijusi viņai pa prātam un viņa situācijā nejūtas labi.

”Es jau negribēju, lai brauc. Īsti jau nepatīk. Bet es samierinos,” tā Laura.

Jau vēstīts, ka pirmdien, 14. oktobrī, ”Saimnieks meklē sievu” diviem vīriem būs jāpieņem izšķirošais lēmums. Līgavas būs jāizraugās Jānim un Vitālijam. Vitālijs, pirms pieņemt lielo lēmumu, izlems izrunāties ar savu draudzeni Lauru.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Vitālija īstā meitene būtu Laura,ja ne tad Tu esi plānā galdiņa urbējs!

13.oktobris 2019 Atbildēt

Viņš ir vienkārši.....LOHS!!!

13.oktobris 2019 Atbildēt

Laura, ja tavs virietis ir ieklavis tevi ka rezervi un mekle iespeju izveleties vel kadu ligavu, tad zini ka tu nebusi vieniga vina muzam. bedz no tada cilveka un neboja sev turpmako dzivi.

13.oktobris 2019 Atbildēt

Visvairāk brīnos-kur tās zeltenes tik ļoti nogribējušās,bez savas pašcieņas,ka tik ļoti dzenas pēc tāda loha latviski sakot kā Vitālijs,kurš vēl nepārtraukti melo,un tur sev mājās būtībā sex verdzeni!

13.oktobris 2019 Atbildēt

Bet nu tas ir laikam šovs-kristāldzidrajiem tv3 jau patīk pašiem rādīt visādas izvirtības..!P.s.Laura,kur Tava pašcieņa!?

13.oktobris 2019 Atbildēt

''nav atstājis nekādu izvēli..'' Izvēle ir vienmēr, stulbā aita! Es tādu sūdagabalu pasūtītu vienā setā. Tukšs un nevērtīgs cilvēks.

13.oktobris 2019 Atbildēt

Nu tieši tā!!!

16.oktobris 2019 Atbildēt

Ko Tu varēji darīt? Pasūtīt dirst to jāk... Cik stulbai jābūt, lai ar tādu pītos!?

16.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:41

Jaunākās diskusijas