Attiecību gadadienā Skulme nāk klajā ar vēstījumu Kivičam

tautaruna.lv 10.okt 2019
 
facebook.com
Mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme svin 11 mēnešu jubileju. Par godu šim notikumam Liene sociālajā tīklā Facebook Andrim veltījusi skaistus vārdus.

Skulme raksta - "TU UN ES KATRU DIENU, ik dienas, lai vai kas" un citē vaŗdus no romantiskās filmas "The Notebook".

"Viegli nebūs. Būs ļoti grūti. Mums būs jāstrādā katru dienu, bet es to gribu, jo gribu tevi. Es gribu tevi visu, vienmēr, katru dienu. Tu un es. Katru dienu," raksta Skulme.

Viņa arī publicēja bildes, kurās redzama kopā ar Andri.

Jau vēstīts, ka pēc ziņām par to, ka Liene it kā ievietota klosterī Liepājā, Andris lūdza sabiedrības palīdzību. Beigu beigās Liene tika atrasta Ģintermuižā Jelgavā. Pēc atgriešanās mājās abi jau paspējuši gan atpūsties, gan prezentēt savu jaunāko muzikālo veikumu.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Slima tu esi, Lienīt! Ej mudīgi ārstēties, ja negribi savu dzīvi beigt renstelē kā bomzene.Atver acis, Kivičs ir nožēlojams mēsls ne vīrietis! Tu apkauno sevi!

10.oktobris 2019 Atbildēt

Ja tas viss nav tikai šovs un teātris, iesaku Lienei darīt visu iespējamo, lai no šitā psiholoģiskā un fiziskā varmākas atbrīvotos pēc iespējas ātrāk. Neko labu tādas attiecības nevar atnest, tikai postu, sabojātu dzīvi un veselību. Ar visiem saviem radiem un pat meitām attiecības jau ir čuš, mašīna, mēbeles izpārdotas un pirmās traumas jau gūtas. Vai ar to vēl ir par maz? Tā NAV mīlestība, tā ir atkarība. Ja mīl, tad ciena savu mīļoto, nevis tura kā seksuālu verdzeni un laiku pa laikam iekausta. Tas ir ļaunāk kā psihene vai klosteris. Tas ir cietums. Bezcerīgu attiecību cietums.

10.oktobris 2019 Atbildēt

Klauni gada garumaa :) Ta sieviete ir sex atkaribaa.Un gan jau dabus vel pa galvu....Zeel.

10.oktobris 2019 Atbildēt

Bet ko dara NRA, tādus rakstus publicējot?

10.oktobris 2019 Atbildēt

liene atkal uz korka uzkapusi...

11.oktobris 2019 Atbildēt

cik noturejaas- menesi???

11.oktobris 2019 Atbildēt

Bet ko darīt, ja tā mīlestība ir tik liela? Ja Andris viņai ir kā narkotiku deva, bez kuras nevar, bet kura tai pašā laikā viņu iznīcina...

11.oktobris 2019 Atbildēt

Pacelt rokas un laisties dibenā,tikai tā nu gan nav mīlestība. Viņi vienkārši ir pudeles brāļi,vannas un gultas biedri

11.oktobris 2019 Atbildēt

Slimi..jau slimi paliek

11.oktobris 2019 Atbildēt

Žurnālistam gadā ir 11 mēneši? Virsrakstā pieminēta gadadiena, bet rakstā runa par 11 mēnešu kopā būšanu. Njā-žurnālists jau saslimis ar kivicisskulmismu, ka pat prastas lietas sāk jukt.

11.oktobris 2019 Atbildēt

Šitas izklausās pēc Lienes 13. orgasma...

11.oktobris 2019 Atbildēt

Kas tur ko žēlot.... Katrs cilvēks izvēlās pats savu ceļu dzīvē un cilvēku,ar kuru kopā šo ceļu iet. Ja kivičs ir viņas ceļabiedrs,tad tik daudz viņa arī ir vērta.

11.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:10

Jaunākās diskusijas