Kivičs publicē saraksti ar cilvēku, kurš palīdzējis atrast Lieni

tautaruna.lv 10.okt 2019
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64 Photo Agency
Vairāk nekā pirms divām nedēļām kāds aculiecinieks vēstīja par konfliktu, kas norisinājies mīlnieku Lienes Skulmes un Andra Kiviča starpā. Pēc tā notikumi risinājušies strauji- abi mīlnieki šķirti pavadījuši vairāk nekā nedēļu, turklāt Andrim bijušas jāpielik lielas pūles, lai Lieni vispār atrastu. Šorīt mūziķis publicējis saraksti ar cilvēku, kurš palīdzējis viņam mīļoto atkal atrast un pārvest mājās.

"Pirms 10 dienām izvilku Lieni no Jelgavas psihenes, kas oriģināli mīļi saucās Ğintermuiža.Radinieki, jeb kā viņi paši lepni(tikai nezin par ko)sevi sauc- dzimta, kuri Lieni atstūma no pirmās dienas, kad pa īstam palikām kopā, ar viltu Lieni iemānīja klīnikā, lai izārstētu viņu no Kiviča.Atrast Lieni man palīdzēja kāds cilvēks, kurš nespēja uz šo idiotismu noskatīties, un palīdzēja ar informāciju.
Šeit skrīnšats, kurš izšķīra visu.P.S.Paldies Dievam, Liene ārstēšanu nesaņēma, bet iesniegums par personas nelikumīgu ievietošanu psihoneiroloğiskajā klīnikā, izmantojot viltu, policijā ir.Ja Tu nedomā un neredzi pasauli tā kā mēs, mēs Tevi ieliksim psihenē.Tā domā Lienes radi, no kuriem savā dzīvē turpmāk viņa grib redzēt tieši NEVIENU," agrā ceturtdienas rītā sociālajā tīklā facebook raksta mūziķis.

Viņš arī publicējis ekrānšāviņu no sarakstes ar personu, kura palīdzējusi ar Lienes meklēšanu.

Jau vēstīts, ka pēc ziņām par to, ka Liene it kā ievietota klosterī Liepājā, Andris lūdza sabiedrības palīdzību. Beigu beigās Liene tika atrasta Ģintermuižā Jelgavā. Pēc atgriešanās mājās abi jau paspējuši gan atpūsties, gan prezentēt savu jaunāko muzikālo veikumu.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Sapīties ar šitādu kropli! Tai Skulmei vieta tikai un vienīgi psihenē! Žēl to radu gribēja taču kā labāk,skaidrs ka tā Liene nav pie pilna prāta Mēsls kivičs ja taviem skuķēniem pēc gadiem šitāds brūtgāns uzrastos ko tad tu kropli kivič teiksi?!

10.oktobris 2019 Atbildēt

Labu Lienes un Kriviča saraksti publicējis... Laba PR kampaņa..... Visi laiku PR kampaņā iesaistītie zināja kur Liene un kur Kriviča ir un ko dara....Man tādas aizdomas ka jūs reklamējat to savu jauno "tjipa" dziesmu.

10.oktobris 2019 Atbildēt

Kiviču iesūdzēt par personas datu publicēšanu! KROPLIS! Kurš muļķis vēl pēc visa tā viņam un lienei palīdzē't gribēs?

10.oktobris 2019 Atbildēt

Skulmei skaidrā prātā nepatīk, nolēma pie slimiķa atgriezties. Labāk, lai sit, bet varēs kost uz nebēdu... CIK var rādīt šos nodzērušos ģīmjus..Kivič tik pretīgi vēl nav izskatījies.

10.oktobris 2019 Atbildēt

Neids alias Dzintars?Mīļākais fotogrāfs:D

10.oktobris 2019 Atbildēt

Nu ja kas notiks ar to meireni, tad jau shis paligs no psihenes Dzelmes atrashanaa uznemsies dalu vainas uz sevi ! Istens latvietis, sudzmanis.Mazinsh un melns nelietis aiz muguras.

10.oktobris 2019 Atbildēt

Katrs ir tiesigs dzivot ka uzskata par pareizu,pats

10.oktobris 2019 Atbildēt

divi debīliķi......

10.oktobris 2019 Atbildēt

Vēl joprojām nevaru saprast, kur palikušas rētas no tām 7! šuvēm uz sejas!?

11.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:34

Jaunākās diskusijas