Niks Endziņš atvainojas Skulmei: Liene, tu neesi blonda žurka

tautaruna.lv 8.okt 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Publicējot saticīgu kopbildi, par "viltus ziņu tēvu" dēvētais dziedātājs Niks Endziņš, kurš pirms pusgada bija gatavs kāpt boksa ringā ar mūziķi Andri Kiviču, atvainojies dziedātāja sirdsdāmai māksliniecei Lienei Skulmei.

"Liene, Tu neesi blonda žurka, Tu esi ļoti skaista sieviete!

Šodien savā profilā publicēšu video, kurā es publiski atvainojos Lienei, jo man nebija nekādas tiesības aizkart Lieni, lai tikai Kivičs piekristu ar mani cīnīties!

Lai valda mīlestība" vēl Endziņš.

View this post on Instagram

A post shared by Niks Endziņš (@neidsz) on

Jau ziņots, ka pirmdien Endziņš ar Kiviču "nejauši saskrējušies" Mežciemā, solot atklāt sekotājiem, kā tikšanās noritējusi. "Satiku Andri Kiviču un mēs abi sapratām, ka nav jēga strīdēties! Tādēļ jau 18. oktobrī mēs izdosim kopīgu dziesmu! Tas būs kaut kas iespaidīgs!" sola jaunais puisis.

Tāpat abi vīrieši apspriež par ko tad īsti pavasarī izcēlās skandāls un Endziņš, apvainojot Lieni, bija gatavs cīnīties ar Kiviču.

View this post on Instagram

A post shared by Niks Endziņš (@neidsz) on

Jau vēstīts, ka pavasarī starp abiem brašuļiem tika organizēts boksa mačs, kurš nenotika Kiviča traumas dēļ. Sākuma cīņa tika pārcelta, taču beigās - atcelta. Ideja par boksa maču radās pēc tam, kad Endziņš vairākkārt sociālajos tīklos apvainoja Kiviča mīļoto Lieni Skulmi un aicināja mūziķi uz ringu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Endziņ,žurka esi Tu !

8.oktobris 2019 Atbildēt

Ko var piesieties kivičam. Viņš ir normāls putns. Ja viņu iepazīt tuvāk, tad būtu tīri normāls. NAV jēgas te kādu mācīt vai apvainot. Te ir internets šeit tādas lietas būs vienmēr.

8.oktobris 2019 Atbildēt

likā kivičs +/- normāls keks, bet pēc šī - pilnīgs loxs

8.oktobris 2019 Atbildēt

Liene nav žurka,bet pretīga dzeguze ! Viņai 5cm alkoholiķa pipele svarigaka par visu ! Tu Endzin debils p......

9.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:13

Jaunākās diskusijas