Magone atklāj visai biedējošu informāciju par bijušo mīlnieku

tautaruna.lv 12.okt 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Pirms vairāk nekā pieciem gadiem skatītāji TV ekrānos varēja sekot līdzi šova "Saimnieks meklē sievu" zvaigznes Magones un tā laika precinieka Venta Vītola piedzīvojumiem. Lai gan šobrīd dāma ir precējusies ar lietuvieti Zanu un kopīgi audzina bērnus, jaunākā informācija liecina, ka arī Ventis turpina ar viņu sazināties.
Kā zināms, tad šobrīd Magone audzina arī dēlu, kurš dzimis attiecībās ar Venti. Jaunākajā kanāla "STV Pirmā!" publikācijā skatāms, ka Ventis nesen sazinājies ar Magoni, runājis par ierašanos. Tiesa, dzejniece atklāj, ka viņas telefonā esot arī saglabāts teksts, kurā Ventis solījis pie viņas iepriekš ierasties ne viens. Izskan pat informācija par ierašanos ar ieroci.

Jau vēstīts, ka raidījumā "Slavenības.Bez filtra" sērijās iespējams sekot arī līdzi Magones Šutovienes ikdienas gaitām. Iepriekš jau rakstījām par nedienām viņas un mātes attiecībās, kā arī jautājumā par mantojuma lietām.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Kundzite , kad reiz jūs pieaugsiet? Jums tulit bus 4 berni,vai nevajadzetu pazust no šadiem šoviem? Tiešam japiekrit Ventim te , ka butu gājuši palidzejuši tai slimai vecai mātei cik varat, un jums vien paliktu ta māja, jo ka saka tauta, kāpos neko lidzi nepaņem. Un , no malas verojot jus Magone, jums ne grama nav mātišķais, tos bernus visu laiku audzina , mīļo virs, tev nav laika nekam. Piedod.,... bet beidz aurot, beidz dzities pec naudas, sac dzivot berniem!

12.oktobris 2019 Atbildēt

Un vispār ka jums nav neērti gozēties Tv, kad māte dzivo var teikt (lai piedod man mamma) tāda suņu būdā, kur vēji svilpo pa visu maju, kur durvis enģēs neturās. NOKAUNIES sieviete, sāc taču cienit māti, zin ka jums aug bērni, un ka jums bus vecumdienas , ja berni ta daris ar jums? KAUNS, KAUNS

12.oktobris 2019 Atbildēt

vai tad šovs dārgāks par bērniem?

12.oktobris 2019 Atbildēt

Tautai galigi vienalga kàds tev uzvàrds un kam tu sieva.Visa dzìve jau nav sovs. Nolaidies uz zemes. Sàc dzivot kà sieviete kà màte.Uzgrùdusi viram bèrnus.Un iegaumè uz kùti neiet ar cepuri galvà. Tev lidz dàmai kas nèsà platmales vèl tàls ceĺs ejams.Audzini savus bèrnus un sàc cienit savu màti. Arì tu kadreiz bùsi veca.

12.oktobris 2019 Atbildēt

... Hmmmm ... un kas tur tāds biedējošs,ja piesakās braukt ciemos pie dēla,te ir saklausāms pašas Magones kaut kāds aizdomu izvirdums. Un cik ilgi var te likt visu,kas notiek,tās ir Jūsu privātās darīšanas ,nav ko te visu laiku bāzties. Nomet tās savas cepures,kuras Tev nepiestāv,beidz gaudot,bet sāc strādāt. Pa reiz teikts KAUNA,KAUNS..... CIK JAU VAR...

12.oktobris 2019 Atbildēt

Magonit, jūs šeit bļaustoties nebaidaties, ka kāds vai kāda var dfot ziņu ,, ka esi dzivojusi tur tālumā, cik godigu dzivi , vai tiešam nav bail , ka viss var nakt gaisma. Tāpat kapec jus vecako delu pametat tur, bet Ventim nelauj seit tikties ar bernu, vai tas normali?

12.oktobris 2019 Atbildēt

Ļautiņi neticiet daudz šai dāmītei. Uz e pastiem ik pa laikam esmu rakstījis,bet atbildes nav.. Apar parejo ir aģiats un meli kā arī faktu sagrozīšana.

12.oktobris 2019 Atbildēt

lets sovs netiras velas mazgasanai kivic zvaigzne norieteja nu ir uzlecosa Magone visas valsts uzmanibas objekts

12.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:38

Jaunākās diskusijas