"Priecājos kā mazs bērns!" Ģirts Ķesteris sagādā pārsteigumu Lindai Mūrniecei

tautaruna.lv 9.okt
 
Vladislavs Proškins/F64
Bijusī iekšlietu ministre un viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece sociālajā tīklā Facebook publicējusi fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar slaveno latviešu aktieri Ģirtu Ķesteri.
Linda raksta, ka Ģirts viņai sagādājis patīkamu pārsteigumu, uzdāvinot ziedus.

"Un kad jums pēdējo reizi uz darbu Ģirts Ķesteris atnesa ziedus? "STV Pirmā!" savā dzimšanas dienā sagādāja arī man lielisku dāvanu. Priecājos kā mazs bērns," raksta Mūrniece.

Tikmēr komentāros Mūrnieces sekotāji uzsver, ka viņa bija pelnījusi šādu pārsteigumu.

"Skatījos un domāju, nu laimīgās tās dažas! Bet! Jūs tās dažas tiešām esat īpašas, nodomāju, lai tak tiek!" teikts kādā komentārā.

Linda Mūrniece ir latviešu, uzņēmēja, žurnāliste, iekšlietu darbiniece un politiķe, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre. Bijusi arī vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "Jaunais laiks").

Komentē 10

 
Anonīms
 

Viņa tak plātās vienā gabalā neko pie sevis nepatur.

Ko sapņojusi, kas puķes iedevis, kas Facebook uzrakstījis, kads dīķī ūdens, ko apēdušsi izdzerusi un cik purkshi pasprukushi

9.oktobris Atbildēt

Tādi ķēmi strādāja valsts pārvaldē!

9.oktobris Atbildēt

Itkā gudra sieviete, bet tiklīdz kāds parādās, , bet tūlīt .... plātās, raksta ...tā nenopietni, lai neteiktu skarbāk .....

9.oktobris Atbildēt

Prātiņ,mēģini iespraukties mājās!vai kundze pati nejūt,ka ir kļuvusi mazliet smieklīga.?Vai tiešām katra kustība jārāda pasaulei?Sāk jau pēc skulmes izskatīties.

9.oktobris Atbildēt

Tāpēc ka neievēro diētu, palikusi resna.

9.oktobris Atbildēt

Vīrieši pamet,bet nieze tad ir! Varbūt Ķesteris kādu brīdi apmierinās b" slavenību"?

9.oktobris Atbildēt

6 pudi miesas,...Valtera sapnis,...Abu Meri slogs

9.oktobris Atbildēt

Sivēnmamma priecīga,hrjuk,hrjuk!

9.oktobris Atbildēt

viņa ir forša , skauģi te apd*rš, kam vispār kāda daļa , ko cilvēks domā un ko viņš mīl? dīvānos pirdēji nemaz par to vispār neko nezin!

9.oktobris Atbildēt

ģirts mūrnieks atnācis pie Linda ķesteres ooo ,kāds notikums ir ziedu klēpis un dāvana rokā ,ko nu iesāks. vai ņemt numuriņu vai iedzert vienkārši kafiju...

11.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:44

Jaunākās diskusijas