Vienmēr elegantā Maija Silova atklāj sezonas modes tendences

tautaruna.lv 5.okt 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
"Sezonas aktuālākā novitāte ir mākslīgās ādas (vai džersija auduma ar spīdīgu pārklājumu) krekli, kurus var valkāt gan monohromā variantā ar tā paša materiāla biksēm vai arī ar džinsiem, kontrastainas krāsas auduma biksēm," ar modes padomu dalās stilīgā TV eaidījumu vadītāja Maija Silova.

"Nebrīnies, ja atkal redzi, ka bikses ir saliktas zābakos. Šāda izaicinoša tendence radikāli mainīs koptēla stilistiku un noskaņu. Un tas ir ātrākais veids kā paskatīties uz sevi spogulī citādāk un, iespējams, ieraudzīt sevi jaunā gaismā.

View this post on Instagram

A post shared by Maija Silova (@silovamaija) on

Nesenā postā minēju, ka balti zābaki garderobē ir mūsu veidola ,,sarkanā lūpukrāsa". Tieši tikpat izteiksmīgu akcentu sniedz šie baltie zābaki ar nelielu papēdi, kas padara šo modeli īpaši aktuālu.

Zem šī melnā krekla var uzvilkt balto T-Kreklu ar grafisku zīmolu (starp citu, logomānija, vēl saglabā savas pozīcijas) vai arī kontrastainu bītleni (siltumiņam). Šī stila komplekts ir kā vitamīnu trieciendeva taisnai stājai un 100% pārliecībai, ka diena pieder Tev," sekotājus iedrošin Maija.

Maija Silova pazīstama kļuva kā televīzijas seja dažādos modes raidījumos, kur arī izpelnījās uzslavas par savu labo gaumi, izvēloties apģērbus.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Palènām sāk jau novecot

5.oktobris 2019 Atbildēt

izkatas labi,bet dzives baaniitis ved vidus uz vienu un to pahu pieturu.

5.oktobris 2019 Atbildēt

MODE KAM? ar tādiem zābakiem pa sarkano paklaju kannās,vai monacco ne pa lietaino un dubļaino Rīgu. Mums ir tškirīgs klimats no Itālijas un Spānijas, tāpec viņu modes tendences nevaram pielietot šeit, Kur asfalts bedrains un 80% laika lietus un vējš. Vai ari tiem: kas iziet no privātās villas jūrmalā un iekāpj mercedesā, aizbrauc līdz kādas viesnīcas pazemes autostāvvietai. Cik tādu ir. Reālāk meitenīt ar saviem modes ieteikumiem.

6.oktobris 2019 Atbildēt

Iekápt auto un izkâpt...ta nu tendence .ielai tendences derétu

6.oktobris 2019 Atbildēt

Man ļoti patīk,skaisti.

7.oktobris 2019 Atbildēt

Žultaini gan te viesi.

7.oktobris 2019 Atbildēt

MAN PATĪK STILĪGI UN SKAIJSTI UN VASARĀ SEXSĪGI STAIJGĀT?

15.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:29

Jaunākās diskusijas