Tuvinieki: Lienes Skulmes seja ir sadragāta

tautaruna.lv 24.sep 2019
 
Ziedonis Pumpurs/F64
Pagājušajā nedēļā medijus pāršalca šokējoša ziņa - mūziķis Andris Kivičs fiziski iespaidojis Lieni Skulmi. Pēc visa notikušā Lienes tuvinieki ņēmuši iniciatīvu savās rokās, lai palīdzētu sievietei atgūties, vēstīts Vitas Zvaigznītes, Paulas Ivanovas materiālā "Liene Skulme glābiņu no Kiviča meklē klosterī?" izdevumā "Kas Jauns".

Kā raksta izdevums, Lienes māsa Linda svētdienas pēcpusdienā satraukti paziņoja, ka nekādi komentāri netiks sniegti drošības apsvērumu dēļ.

Vēl kāda Lienei pietuvināta persona žurnālam atklāja, ka šobrīd tiek darīts viss iespējamais, lai Lienei palīdzētu.

Persona apstiprināja to, ko Kivičs publiski noliedzis - Andris Lieni zvērīgi piekāvis divas dienas pēc kārtas "Bowlero" izklaides centrā un pie Nacionālā teātra.

Izklaides centrā Kivičs esot Skulmei iesitis pa galvu ar krēslu. Pēc incidenta slimnīcā Lienei uzliktas septiņas šuves.

"Lienei seja ir sadragāta un ēst viņa var tikai ar grūtībām. Viss ir šausmīgi slikti," paziņoja persona.

Tāpēc Lienes radi nedomā atstāt Kiviču nesodītu - viņi ir vērsušies policijā. Tāpat meklē notikušā aculieciniekus.

Ar pašu Lieni sazināties neizdodas, vien zināms, ka viņa it ka atrodas kādā klosterī Liepājā.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā nedēļā aculiecinieki vēstīja par pāra starpā notikušu konfliktu, kura rezultātā Liene it kā nogādā slimnīcā. Arī Andris nenoliedz, ka abi sastrīdējušies, bet noliedz, ka būtu pret mīļoto pacēlis roku.

Cilvēki izteikuši minējumus, vai ieraksts saistīts ar notikumiem Lienes dzīvē, vai arī pāris, iespējams, šādi pievērš uzmanību sava realitātes šova jaunajai sezonai.

Jau vēstīts, ka šoruden abi aktīvi uzstājas ne vien dažādos privātos pasākumos, bet arī solīja savus sekotājus iepriecināt ar koncertu VEF Kultūras pilī.

Komentē 35

 
Anonīms
 

Ja Kivič Lieni piekāvis un Liene to piedod,tad jāgaida kad notiks traģēdija,ar letālu iznākumu.A varbūt tas ir kārtējais Kiviča šovs?Laiks rādīs.

24.septembris 2019 Atbildēt

Ai, Kivič, parādi, kurš te ir Alfa tēviņš. Pasūti to bābu, ja viņa nemāk uzvesties. Zem Tevis puse Latvijas fanīšu vēl pagulsies, a vot to bābu nedomāju, ka kāds vēl ņems...

24.septembris 2019 Atbildēt

pacelt roku pret vājāku ir vareni 100 proc. rezultāts,Tu jau ar dauzi savas sivietes,ja?

24.septembris 2019 Atbildēt

jā, andža ir kārtīgs vecis! Tagad viņam būtu īstais laiks padauzīt visas iepriekšējās sievas un piegulētājas. Galu galā jānodemonstrē savs vīrišķais pārspēks pēc pilnas programmas!

24.septembris 2019 Atbildēt

Nu labi ka neesmu vinas vieta. Jo ja pret mani pacel roku vecis es vinu noliksu pie vietas jebkura laika.. Taka šitā vecu izradisanas ar speku kadreiz var atspeleties negaiditi ;)

24.septembris 2019 Atbildēt

Kas tie ir par fruktiem, ka visai Latvijai jāzin? Cilvēki ar mazvērtības trūkumiem, narcissi, idioti? Kam viņi interesanti? Tādiem cilvēkiem nemaz neinteresē to cilvēku dzīves kas viņus rada kā elkus, pielūgsmes objektus. Tādi slimi cilvēki visu tautu padara slimu, bezpricipiālu, amorālu.

24.septembris 2019 Atbildēt

tadi pasi frukti ka Linda Murniece,Abu Meri,Paradnieks ,Bondari utt

24.septembris 2019 Atbildēt

Varbūt, ne sadragāta, bet kokaīna radīti bojājumi?

24.septembris 2019 Atbildēt

Bet kàpēc neraksra, vai plēve vēl neskarta?

24.septembris 2019 Atbildēt

Mīļie žurnālisti, lūdzu lūdzu uzrakstiet, kas ir ar plēvi, ja tas varmāka pametīs, es Lieni precēšu, ja vèl būs neskarta!!

24.septembris 2019 Atbildēt

Pats tagad esi baigi gandarīts par savu debīlo asprātību?

24.septembris 2019 Atbildēt
Roberts > lauma.5d49bbd293d7c

tu ari gribi pa muti, plēve?

24.septembris 2019 Atbildēt

Deģenerātu spēles. Maztalantīgo viduvējību izrādīšanās trulajai publikai. Vai tiešām Latvijā trūkst kaut kā vērtīgāka, par ko varētu spriest?

24.septembris 2019 Atbildēt

ha ha te ir kārtejais cirks, ja būtu kas tik traģisks ka ziņo, sen Kivičs būtu aizturets , un šeit cirku netaisitu. kārtejais sviests no abiem

24.septembris 2019 Atbildēt

šādas ziņas vispār nedrīkst izsplatīt,savādi Tevi Anniņ arī kāds dauzīs,bet visi teiks,šovs!

24.septembris 2019 Atbildēt

Šovs turpinās 2.sērija

24.septembris 2019 Atbildēt

Eu,Tu pidar nožēlojamais ,Kivič,gribi pasportot,soļo šurp nožēlojamais sūds!

24.septembris 2019 Atbildēt

lielais mīlētājs šoreiz būs "iekritis". Te nu rezultāts, iemīlies alkānā un paliec par invalīdi, vai tāda deļ vērts bij pamest bērnus un mantību izpārdot. Sabojāja tik reputāciju un degradēja visās jomās. Ja tā ir taisnība, ļoti ceru, ka kivičs tiks sodīts un sodu izcietīs cietumā. Ja pašam bremžu nav, tad varas iestādēm vajag iegrožot viņa visatļaut'bu. Memmes deļiņs jātur stingrā pavadā kā Madara to turēja, liene diemžēl, šo visu pati veicināja un fināls loģisks.

24.septembris 2019 Atbildēt

Kas tev liedz būt dabiskam un neviltotam? Morāles normas, Krimināllikums un Administratīvo pārkāpumu kodekss. Kivičam šo robežu, škiet, nav

24.septembris 2019 Atbildēt

Visi šie izteikumi ir ļoti diplomātiski...daba,morāle,ētika, kultūra... realitātē ar tiem var iet par deputātu kaitināt tautu...aprobežots objektīvs,jeb veids kā interesanto padarīt par neinteresantu...

25.septembris 2019 Atbildēt

Palasīju komentārus, nē nu tauta, nu kas tās par jēlībām, kāpēc tik nosodoši pret Kiviču. Man personīgi kā studējošam psihologam, viņa ir žēl. Šī ir tipiska uzvedība, ļoti mazu "krāniņu" īpašniekiem. Nu to, ka ļoti mazs redzēja un zin visa Latvija. Tāpēc nevajag nosodīt pārāk bargi. ES, piemēram, viņam ieteiktu psihologa apmeklējumus, jo tas ļoti palīdz, jo nav jau pasaules gals, arī ar maziem dzīvo un ir laimīgi. Tāpēc, lai celtu šos mazvērtības kompleksus, palīdziet viņam, iesakiet, lai iet pie speciālista, tas tiešām palīdzēs.

24.septembris 2019 Atbildēt

Pēc nenormāli lieliem priekiem vienmēr nāk asaras, ko pelnīja, to dabūja, atstāt bērnus nenormāla tēviņa dēļ, nebija prāta darbs.

24.septembris 2019 Atbildēt

šitā lapa man nevieš tādu "oficiālo" iespaidu. un tāpēc nav ko te muti dzesināt it īpaši tas viss ir ta teikt baumo Kivičs piekāvis kivičs šito. Skulme pazūd un nez ko kaut kāds klosteris utt. Izskatas pēc kaut kāda pilnīga sviesta ko te visu laiku ņemas netā. Tas ir neizsturami.

24.septembris 2019 Atbildēt

Tā notiek kad pēkšņi Magone ar savām problēmām sāk vākt publicitātes reitingus. Saldais pārītis sāk rīkoties. Tik dīvaini ka Kivičs ir uz brīvām kājām, un nekur nav neviena bilde ar apdauzīto Skulmi.

24.septembris 2019 Atbildēt

Vīrieša vardarbība pret sievieti ir nepieļaujama!!!! Kur tad paliek slavenais stiprais dzimums, ja spēj tā izrīkoties????

24.septembris 2019 Atbildēt

Nav nekas nepieļaujams, stulbā feministe

24.septembris 2019 Atbildēt

Nu nesakarīgs tas stāsts. Ja Lienei tādas traumas, ka jāgriežas pie mediķiem, tad med.iestādei pēc likuma ir jāziņo policijai par krimināla rakstura traumu, tālāk jau poliči sameklē cietušo un tālākais atkarīgs no cietušās, vai rakstīs iesniegumu, jo ja uzraksta, tad tefteli ir uz sitienu arī jāaiztur. Ja tie radi (pieņemu, ka Liene tai skaitā) ir tik kareivīgi noskaņoti, tad kāda dārzeņa pēc krutais vājāko sitējs ir uz brīvām kājām? Tas viss vedina uz domu, ka traumu nav, bet tāds bērnišķīgs savas popularitātes reanimēšanas mēģinājums. Bet tur vairs nekas nav ceļams, pamāj ar laktiņu ardievas pēdējam vagonam !

24.septembris 2019 Atbildēt

Nu tā tai kucītei vajag,aborta kroplītis parādīja ar ķebli vietu,ha,ha!

24.septembris 2019 Atbildēt

Kà? Un viñs vèl uz brivàm kàjàm? Viñs ir bistams sabiedribai.

24.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:36

Jaunākās diskusijas