Lauris Reiniks parāda, kā ASV klājas latviešu dziedātājai, kura smagi cieta avārijā

tautaruna.lv 23.sep 2019
 
Vladislavs Proškins/F64
Pirms kāda laika tika saņemta satraucoša ziņa no ASV, kur satiksmes negadījumā cietusi latviešu dziedātāja Soho jeb Inga Puhova. Toreiz palīdzēt dziedātājai lūdza arī mākslinieks Lauris Reiniks.
Kā toreiz rakstīja Reiniks, Inga Puhova jeb Soho, kas piedalījās šovā "Talantu fabrika", ir cietusi smagā negadījumā.

"Tiem, kas nezina Ingu, varbūt atceras Soho no Talantu Fabrikas. Inga cieta smagā negadījumā ar sniega moci un guva nopietnu smadzeņu traumu (ar cerams, pārejošām sekām). Šobrīd slimnīcā ASV. Jāpalīdz, cik nav žēl, jo Inga uztur arī slimo omīti Latvijā," raksta Reiniks.

Kopš smagā negadījuma, kurā cieta Soho ir pagājuši jau aptuveni 7 mēneši, un, pēc visa spriežot, dziedātāja ir atguvusies.

Reiniks Instagram publicējis foto, kurā viņam blakus redzama Soho - priecīga un smaidīga.

"Garā Inga no Fēniksas, garais Lauris no Rīgas un mazā Agnesīte no Bostonas satiekas Kalifornijā. Šovakar būs jāuzdzied trio. Forša atkaltikšanās. Pēdējo reizi visi trīs kopā tikāmies kādā senā Eirovīzijā Latvijā," rakstīja Lauris.

View this post on Instagram

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

Jāatgādina, ka, pēc ziņām par negadījumu, kurā cieta Inga, nekavējoties tika sākta līdzekļu vākšana dziedātājas atbalstam. Kopā viņai tika saziedoti 21 838 ASV dolāru, taču tika norādīts, ka nepieciešami 300 000 ASV dolāru.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Tika norādīts, ka nepieciešami 300 000 ASV dolāru, kopā viņai tika saziedoti 21 838 ASV dolāru, taču pēc visa spriežot, dziedātāja ir atguvusies. Iespējams ka šī ziedošana ir sava veida krāpšana, varbūt pat šajā afērā ir iesaistīts arī pats Nauris Remiks. Šeit, Latvijā, iebļaujas - Ziedojiet 300 000 $!, pēc tam pats aizbrauc uz US un kopīgi ar cietušo notrallina saziedoto. Nu protams arī vecmāmiņu ar sunīšiem nedrīkst aizmirst. Prātīgāk būtu privātpersonām aizliegt aicināt ziedot, viņi nevar objektīvi izvērtēt ne ziedojamās summas adekvātumu, ne nepieciešamību.

25.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:01

Jaunākās diskusijas