VIDEO: "Saimniekšovā" izceļas pamatīgas nesaskaņas

tautaruna.lv 23.sep 2019
 
Ekrānšāviņš no video
TV šovā "Saimnieks meklē sievu" sezonas pieprasītākais saimnieks Ilmārs no Alojas nolasīs visai skarbu lekciju par to, cik daudz miesas jābūt uz sievietes kauliem, raksta "skaties.lv".
Kā neslēpj Ilmārs, viņam sievietē svarīgi, lai ”nav gaisma jāslēdz ārā, kad ej gulēt”.

”Jo, ja jāslēdz gaisma ārā, tad svara tur ir par daudz,” paziņo saimnieks.

Meitenes sāk iebilst, ka vīrieši parasti par dāmu svaru tik daudz nesatraucoties. Vēl vairāk - mēdz teikt, ka dāmām jābūt ar apaļumiņiem.


”Kam patīk ar apaļumiem, tam patīk. Es gaļu varu atļauties nopirkt veikalā. Es vairāk esmu kritis uz kauliem,” savus skaistuma standartus atklāj Ilmārs.

Viņš piebilst, ka, ja jau apaļīgas dāmas būtu tik pieprasītas, arī pa televizoru rādītu apalītes, ne slaidas modeles.

Kompānija varen iekarst diskusijā par to, kādai jābūt sievietes formai, un Ilmārs spītīgi paliek pie savas - viņš dod priekšroku kauliņiem.

Kā galu galā Ilmāram paziņo viena no dalībniecēm, vīrieši, kuriem tīk kauli, iespējams, nav sapratuši savu patieso orientāciju. Ilmārs pavisam aizsvilstas un paziņo, lai dāmas tādā gadījumā taisa mutes vaļā un bāž tik visu iekšā, ja jau visiem tā tīkot apaļumi.

Kā tika vēstīts iepriekš, Ilmārs no Alojas kļuvis par ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas intriģējošāko saimnieku. Kā izrādījās, Ilmārs nebūt nedzīvo saimniecībā.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Meitenes,mūkat,kamēr varat!Tas ir tālu no vīrieša!!!!

23.septembris 2019 Atbildēt

Nezinu, kkāds sekls tas Ilmārs

23.septembris 2019 Atbildēt

varbuut vajadzeetu iemaaciities atskirt diskusiju no striida.

23.septembris 2019 Atbildēt

Kivičs nodzēries līdz baltajām pelītēm, tagad parādījies jauns apšaubāma vīrieša tēls, uz ko visādi producenti varētu iedzīvoties, jo tāds dziļāk par ādu neredz. Ar tādiem, kam sieviete ir tikai seksa objekts un trofeja, labāk nepīties - sanāks kā Lienei Skulmei. Normālai sievietei tāds vīrietis tāpat nav vajadzīgs - ne ar ādu, kauliem, ne gaļu. Veikalos pērk cūkgaļu, nevis sievietes, lauķi.

23.septembris 2019 Atbildēt

Pats pat neapjēdz, ka ir tikai gaļa producentiem, ar kuras palīdzību taisīt šovu, un šādā vīzē sev sievu nedabūt, bet reputāciju mazajā Latvijā var sagraut uz visiem laikiem.

23.septembris 2019 Atbildēt

Kāds gan brīnums, ka šis iedomīgais Ilmārs ir bez sievas, - vīrietis pārāk iemīlējies pats sevī, viņš bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem spēj pazemot sievieti, piemēram, epizodē ar Lauru. Normālu sievieti sev blakus Ilmāriņš nemaz nav pelnījis, pat mākslīgā skaistule no viņa atteicās.

23.septembris 2019 Atbildēt

Arī te komentos resnās uzreiz uzsprāga :D ejiet vingrot, beidziet rīt un sēdēt netā.

24.septembris 2019 Atbildēt

He-he, man patīk Tavi pieņēmumi. Ja reiz mums nepatīk kaut kāds sekls pāķis bez jebkāda intelekta un labas audzināšanas pazīmēm, tad mēs noteikti esam resnas :DDD Nesatraucies, gan arī svaru, gan vīriešiem mums viss ir kārtībā. Tikai mums patīk vīrieši, kas lasa grāmatas un iet uz teātri, un ar kuriem bez seksa un gaļas lopiem ir arī, par ko parunāt. Prāts ir labākais afrodīzijs...

24.septembris 2019 Atbildēt

FYI, zinātkārs, ar inteliģenci apveltīts vīrietis, kas nododas meklējumiem - lai tā būtu dzīves jēga vai cits piepildījums, arī gultā sniedz lielāku baudījumu sievietei, nevis apmierina tikai savus lopiskos instinktus ;)

24.septembris 2019 Atbildēt

Jā, un šiem vīriešiem savukārt nav pilnīgi nekādas vajadzības kļūt par izsmiekla objektu visai Latvijai un peļņas avotu (lasi - slaucamu vaislinieku) producentiem, jo viņi paši atrod sev tieši tādas sievietes, kāds vēlas, nevis dzīvo kopā ar tēvu :D

24.septembris 2019 Atbildēt

Normāliem saimniekiem laukos vasaras sezonā ir darbi pāri galvai...kas tas tāds par šovu,šim Ilmāram pat nav savas saimniecības kur meitenes uzņemt...pirms šova triks no Imāra puses un meitenes pielipa,kā pie medus poda...nu tik būs vecis,kurš viņas palutinās....bet beigās izrādījās,ka ne viss ir "zelts" kas spīd!

24.septembris 2019 Atbildēt

Tas Baronam N...vai tiešām visas apaļīgās sievietes rij un sēž netā? Ļoti aprobežota spriestspēja!

24.septembris 2019 Atbildēt

Pilniba piekritu Guntai Berzinai , un vispar kaa var runat par kaulainu sievieti,kas ir vina gaume ,tad taa ir slima sieviete ja kaulaina

24.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:48

Jaunākās diskusijas