Kivičs publicē divdomīgu ierakstu

tautaruna.lv 23.sep 2019
 
Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency
Pēc aizvadītajā nedēļā izskanējušās informācijas par sarežģījumiem mīlnieku Andra Kiviča un Lienes Skulmes attiecībās, mūziķis mikroblogošanas vietnē twitter publicējis visai īsu, bet divdomīgu ierakstu.
Jau vēstīts, ka aizvadītajā nedēļā aculiecinieki vēstīja par pāra starpā notikušu konfliktu, kura rezultātā Liene it kā nogādā slimnīcā. Arī Andris nenoliedz, ka abi sastrīdējušies, bet noliedz, ka būtu pret mīļoto pacēlis roku.

Svētdienas rītā sociālajā tīklā facebook mūziķis publicēja ierakstu, kurā lūdza palīdzību, lai nokļūtu pie Lienes, kura it kā atrodoties klosterī Liepājā. Tiesa, šobrīd ieraksts dzēsts. Tikmēr mikroblogošanas vietnē twitter naktī uz svētdienu parādījies īss un lakonisks ieraksts: "Elle".

Cilvēki izteikuši minējumus, vai ieraksts saistīts ar notikumiem Lienes dzīvē, vai arī pāris, iespējams, šādi pievērš uzmanību sava realitātes šova jaunajai sezonai.

Jau vēstīts, ka šoruden abi aktīvi uzstājas ne vien dažādos privātos pasākumos, bet arī solīja savus sekotājus iepriecināt ar koncertu VEF Kultūras pilī.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ku.kū prātiņ nāc mājās. Man liekas, ka viņiem abiem kāds maksā. Tauta vajag ignorēt abus pajoliņus

24.septembris 2019 Atbildēt

Vai tad Kivič domā doties uz elli,nu tad uz priekšu!Būs miers varbūt no viena pajoliņa.

24.septembris 2019 Atbildēt

Mūziķis no viņa neiznāca, varbūt mēģina ar lētu porniki pievērst uzmanību

24.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:26

Jaunākās diskusijas