FOTO: Aktieris Nikolass Keidžs pārsteidz fanus ar jaunu izskatu

tautaruna.lv 19.sep 2019
 
AFP / Scanpix / LETA
Pasaulslavenais amerikāņu aktieris Nikolass Keidžs pārsteidzis fanus savas jaunās filmas "Running With The Devil" pirmizrādē. Aktieris kļuvis gluži neatpazīstams.
Keidžs ir ļāvis matiem atgūt dabisko sirmumu un vairs tos nekrāso tumšus, kā iepriekš. Tāpat Keidžs arī ataudzējis brangu bārdu. Aktieris uz pirmizrādi izvēlējies vilkt vienkāršu apģērbu un galvā likt kovboja cepuri.

Jaunās filmas pirmizrāde norisinājās Beverlihilsas kinoteātrī "Write Guild Theatre". Filmā vienu no galvenajām lomām attēlo arī aktieris Lorenss Fišbērns.

Filmas sižets vēsta par diviem darbiniekiem, kurus starptautiska uzņēmuma vadītājs nosūta izmeklēt, kāpēc netiek saņemtas pasūtītās kokaīna kravas.

Nikolass Keidžs ir amerikāņu aktieris, kurš filmējies vairāk nekā 60 filmās, tai skaitā "Klints" (1996), "Ar ienaidnieka seju" (Face/Off; 1997), "Nozust 60 sekundēs" (Gone in 60 Seconds; 2000), "Nacionālie dārgumi" (National Treasure; 2004), "Rēgu bruņinieks" (2007), "Jaunie Supervaroņi" (Kick-Ass; 2010) un citās.

Komentē 1

 
Anonīms
 

FUI! Nekopts tēvainis! Ja iepriekš aktieris izskatījās cienījami, tad tagad viņš ir pārvērties par kaut kādu nekoptu bomzi. Ja esi aktieris, nu seko līdzi tam kā tu izskaties! Neviens jau nesaka, ka jātaisa plastiskās operācijas un sazin vēl kādas ekstras jāveido. Vienkārši parūpējies, lai esi sakopts. Tas daudz pūļu neprasa

20.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:48

Jaunākās diskusijas