Anna Sedokova beidzot komentē attiecības ar precēto Jāni Timmu

tautaruna.lv 13.sep 2019
 
Tass/Scanpix/LETA
Ukraiņu dziedātaja Anna Sedokova pēc ilgas klusēšanas beidzot komentējusi romānu ar latviešu basketbolistu Jāni Timmu, kurš ir precējies ar sievu Sanu un abiem ir mazs dēls, raksta "Starhit".

Anna nākusi klajā ar emocionālu paziņojumu.

"Tik daudz dubļu presē. Mēs esam ziņu topā. Nekomentēju, kamēr nepiezvanīja un nesāka raudāt vecāki.

Dažreiz vēlme iegūt vairāk naudas dara briesmīgs lietas. Es lūdzu jums neticēt šim murgam. Jānis ir pats labākais cilvēks, kādu esmu satikusi. Viņš ir valsts lepnums, komandas lepnums un mans lepnums. Jūs vēl paspēsiet visu apspriest, jo laiks visu saliks savās vietās. Bet pagaidām paslēpiet savus akmeņus citai sērijai, jo būs negaidīts pavērsiens," pauda Anna.

Atbildi parādā nepalika arī Timmas sieva Sana.

"Nevajag tēlot enģeli, tajā laikā, kad esi Krievijā lielākā m****. Mūsu vecāki arī raud, bet tu esi kauna traips savai ģimenei. Raudu arī es, jo viņš bija mīlošākais vīrs līdz brīdim, kamēr nesatika tevi. Un visu to slikto viņš dara tāpēc, ka tu viņu piespiedi!" raksta Sana.

Jāpiebilst, ka iepriekš rakstījām, ka 36 gadus vecā ukraiņu izcelsmes dziedātāja Anna Sedokova manīta atpūšamies kopā ar basketbolistu Jāni Timmu.

Tapat tika vēstīts, Timma pārtraucis klusēšanu par situāciju ģimenē un saviem sekotājiem atklājis, ka jau vairāk nekā pusgadu ir pašķīries no sava bērna mātes.

Sava versija par notikušo bija arī Timmas sievai Sanai, kas publicēja ierakstu sociālajos tīklos, bet drīz vien to izdzēsa.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Kas tamos latviešu večos tā piesaista krievenēs???Vai viņām tā vieta ar medu nosmērēta vai šķērsām stāv? Var but putinam jāmaina taktika un jāsūta uzbrukumā baltijai krievu bābu armija?

13.septembris 2019 Atbildēt

Viņas vismaz ''nestumda mākoņus ar degunu''pretstatā latvietēm!

13.septembris 2019 Atbildēt

pareizi ,tapēc ka viņas zina savu vietu

15.septembris 2019 Atbildēt

eduards-korekcija-ukrainiete,ne krieviete-bet principā kāda starpība ja tā vairāk piesaista kā vēsā latviete...man sieva ar krievene un ar ukrainietēm ir bijis karsti...latvietes pārsvarā ir aukstas ja saprot par ko runa-baļķis grozi kā gribi-auksts visur...nav pārmetums visām-ir bijušas arī tautumeitas karstākas,bet...negribu ko sliktu teikt vsp-ja nemāki uzsildīt tad dabūsi vēsu un varēsi visām pārmest ka viņas tādas jo pats nemāki iesildīt...

14.septembris 2019 Atbildēt

Labi pateici, jo tā sana arī, izskatās, ar izteiktu meža smaržu

14.septembris 2019 Atbildēt

Ja gribi seksmašīnu, pērc robotu, sliņķi! :D jebkuru normālu sievieti vajag iesildīt, uzteiz gatavas ir tikai m@ukas par naudu :D

14.septembris 2019 Atbildēt

Sanai bija pietiekami laika iemācīties labi sūkāt

14.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:48

Jaunākās diskusijas