VIDEO! Madara Kiviča seksīgā bikini dodas peldēties

tautaruna.lv 11.septembris 2019, 23:41
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Madara Kiviča, kā pati saka, atklājusi 2019./2020. gada rudens/ziemas peldēšanas sezonu, iemūžinot video un daloties ar to vietnē Instagram.

"Vasarā nebiju tāda dikti aktīva peldētāja, par ko meitiņas nereti pukojās, jo - ko gan es darot Jūrmalā, ja neeju peldēties, BET- ir pienācis rudens un man atkal prasās pārmaiņas dzīvē, šovakar atklājām 2019./2020.gada rudens/ziemas peldēšanas sezonu. Un sajūtas pēc atvēsinošas peldes ir ļoti atsvaidzinošas! Nāc bariņā!" aicina Madara.

View this post on Instagram

A post shared by Madara Kiviča (@madara.kivica) on

Video redzams, kā Madara kopā ar vēl kādu dāmu iebrien ūdenī Lucavsalas peldvietā Rīgā un nododas septembra peldei.

Madara visai bieži dalās ar motivējošiem foto, kuros redzama aktīvi atpūšoties vai nododoties sporta zāles apmeklējumam. Kā ziņots, Madara atklājusi saviem sekotājiem, kā pirms gada uzsākusi rūpēties par savu ķermeni sporta zālē.

Madara audzina 6 un 7 gadus vecas meitiņas, kuru tēvs ir mūziķis Andris Kivičs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Būtu par ko rakstīt lai audzina bērnus nevis izrāda savus plikumus ne kā kau tāda nav... Kiviča izceptā ZVAIGZNE dēl Andra uzvārda tas arī viss.

12.septembris 2019, 19:32 Atbildēt

Gribētos zināt, vai tad Jūs viņas bērnus audzinat? Kiviča piegulētāja gan visu drīkst, gan pretīgi laizīties, gan plikumus vannā rādīt? Gan apdzērusies laivos hihina, tur viss ok. Madara jauna, skaista, kopta, trenētu augumu! Ir ko rādīt! Un kas viņai no Kiviča uzvārda, Kivičs baigā zvaigzne? Nepatīk nevajag lapu vērt vaļā. Bet ja jau pēti Madaras plikumus, tad jau patīk gan.

13.septembris 2019, 23:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:22

Jaunākās diskusijas