Kimai Kardašjanai ir neārstējama slimība

tautaruna.lv 15.sep 2019
 
Reuters/Scanpix/LETA
38 gadus vecajai TV dīvai Kimai Kardašjanai ārsti uzstādījuši diagnozi - sarkanā vilkēde, raksta "Daily Mail".

To, ka Kimai ir šī neārstējamā kaite, viņa pati un viņas fani uzzināja jaunākajā "Keeping Up With The Kardashians" sezonā.

Kima kameru priekšā atzina, ka viņai ir nopietnas problēmas ar veselību.

Savai mātei Krisai Dženerei Kima sūdzējas, ka viņai ir hronisks nogurums, viņa nejūt savas rokas, bet locītavas regulāri sāp.

Realitātes šova ēterā Kima uzzināja savu diagnozi. Viņai piezvanīja ārsts un pateica - analīzes uzrādījušas, ka Kimai ir sarkanā vilkēde un reimatoīdais artrīts.

Kardašjana nespēja valdīt savas emocijas un apraudājās.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ievazats organisma no kosmetikas, meikapiem

15.septembris 2019 Atbildēt

gan jau dibens bus nopelnijis pietiekami naudas mierigam vecumdienam. ar so kaiti nemirst tikai regulari jabut arstu uzraudziba un jadzer zales. kur asv tadu var nokert? tada var but tiem, kas dabujusi radiaciju.

15.septembris 2019 Atbildēt

Nekas nav jānoķer, abas ir autoimūnas slimības, t.i. ģenētika. Ir gēni, kas atbildīgi par autoimūnajiem procesiem + stress + dzīvesveids un tas ir rezultāts. Diemžēl, ja ir 1 autoimūna saslimšana, tad ir ļoti liela varbūtība, ka būs citas diemžēl. Pašai ir, ne tās, kas Kardašjanai, citskomplekts. Pie mūsu it kā attīstītās medicīnas diemžēl nekas no tà nav ārstējams, var tikai ar medikamentiem uzturēt dzīves kvalitāti.

16.septembris 2019 Atbildēt

Aijai . Droši vien ! un tieši ŠĀDA liksta , kā Dieva " pirksts " par izrādīšanos .....

16.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:17

Jaunākās diskusijas