"Esam nokļuvuši 4 dažādu valstu policiju iecirkņos"; Kivičam ar Skulmi zīmīga jubileja

tautaruna.lv 9.sep 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
"Mums šodien 10 mēneši kopā, no kuriem 9 mēnešus esam kopā pilnīgi visu laiku 24/7," sirsnīgu ierakstu sociālajā tīklā Facebook iesāk mūziķis Andris Kivičs.

"Esam mīlējušies, strīdējušies, nokļuvuši 4 dažādu valstu policiju iecirkņos. Sapurinājuši sabiedrību ar ideju, ka var dzīvot nepiedaloties tajā slimajā teātrī, ko daļa cilvēku savstarpējās attiecībās izpilda katru dienu.

View this post on Instagram

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

Esam izturējuši nenormālu spiedienu no ķipa draugiem, ķipa tuviniekiem, preses un portāliem. Ir vesela heiteru armija, kuriem nebūs miers, kamēr mēs būsim kopā.

Man ir sajūta, ka es to meiteni drusciņ pazīstu. P.S.Mīlestība ir galvenais," raksta mūziķis.

Kivičs ar savu mīļoto, māksliniece Lieni Skulmi, attiecības nodibināja pērnā gada nogalē. Abu attiecība izraisīja "vētru" sabiedrībā, jo mūziķis aizgāja no ģimenes un sievas Madaras. Neizturot spiedienu pāris pēc mūziķa grāmatas izdošanas devās vairākus mēnešus dzīvot un atpūsties saulainajā Spānijā. Tagad Andris kopā ar Lieni uzstājas dažādos saviesīgos pasākumos un drīz vien izdos mūzikas ierakstu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Andri,vai tiešām jums liekas "kruti",ka jums bērni lūdz autogrāfus,zinot,ka lepojaties ar to,ka esat pabijuši vismaz četros dažādu valstu policijas iecirkņos un netiekat pat ielaisti lidmašīnā?Jums pašiem ir seši bērni.Vai uzskatāt,ka esat autoritātes jaunajai paaudzei?Bērni ir bērni.Viņiem droši vien liekas,ka esat normāli cilvēki,ja par jums visu laiku tiek rakstīts.līdz ar to kāds no viņiem varbūt pat gribēs jums līdzināties.

10.septembris 2019 Atbildēt

Vai tiešām tai dzeltenajai lapelei nav vairs par ko rakstīt,kā tik par to slimo debiloīdu pāri???

10.septembris 2019 Atbildēt

Kivič lepojas ar to ka pabijis 4 policijas iecirkņos,redziet kāds es ērglis varens ,un pat lidmašīnā redz mani neielaida pa'' labu'' uzvedību.Lai mani bērniņi redz cik tētiņš ''kruts''.

10.septembris 2019 Atbildēt

Es ar ta gribetu

10.septembris 2019 Atbildēt

Tam sprukstam prats par iisu un bikses ari.

10.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:34

Jaunākās diskusijas