VIDEO: Iespaidīgākā "Saimniekšova" zvaigzne beidzot uzmirdz kameru priekšā

tautaruna.lv 9.sep 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Sācies populārais TV šovs ”Saimnieks meklē sievu”. Tajā, cerot uz Ilmāra sirdi, piedalās arī iespaidīgākā un visspilgtākā dalībniece Jeļeņa, kura neslēpa, ka sevis uzlabošanas procedūrām iztērējusi aptuveni 9000 eiro, raksta "skaties.lv".

Saimnieku reakcijas, ieraugot izvēlētās līgavas dzīvē, būs dažādas. Kāds sajūsmināsies, ka meitenes dzīvē ir daudz skaistākas, nekā bildēs, bet cits gluži pretēji - būs mazliet vīlies, ka bildēs dāmas likušās jaunākas.

Kā pirmais savas piecas skaistules satiek sezonas pieprasītākais saimnieks - Ilmārs no Alojas. Viņš neslēpj pārsteigumu, ieraugot Jeļenu.

”Pirmo reizi tādu meiteni redzēju. Tā ”uzčinījusies”!” par Jeļenas daili aizkadrā nosmaida Ilmārs.

Jāpiebilst, ka kanālā TV3 sākusies šova "Saimnieks meklē sievu" jaunākā sezona. Šova ietvaros vairāki vīrieši centīsies atrast sev līgavu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

No 10 kazām izvēlies 1

9.septembris 2019 Atbildēt

Labi,ka to monstru vairs nerādīs.Viņai jau lūpas aizsedz visu pārējo ģīmi,kā tur sar to akaistumu saskatīt.Vēmiens nāk uz viņu skatoties!

10.septembris 2019 Atbildēt

Labāk būtu par tiem 9000 smadzenes sačiņījusi.

10.septembris 2019 Atbildēt

Pat Ilmārs par to monstru paņirdza,tāpēc jau šī notinās.Kāda tur mīla turcijā!Turkiem tādas voblas ar zirgu lūpām nemaz nepatīk,ja nu vienīgi kādam nturku izvirtulim,kuram satīk sajust milzīgu lūpu apskāvienu ap savu p.....

10.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:23

Jaunākās diskusijas