Režisors Hermanis nožēlo, ka nav mācējis novērtēt Zatleru

tautaruna.lv 2.sep 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Teātra režisors Alvis Hermanis sociālajos tīklos atklājis, ka eksprezidents Valdis Zatlers ir "viens no jēdzīgākajiem un viedākajiem večiem šodien Latvijā".

"Viena lieta, ko nožēloju, - ka savā laikā nemācēju novērtēt šo cilvēku. Valdis Zatlers. Viens no jēdzīgākajiem un viedākajiem večiem šodien Latvijā. Vakar ciemojās uz tēju un pie reizes pastāstīja par savu tikšanos ar pāvestu Benediktu, mūsu nākamās izrādes galveno varoni ("Baltais helikopters"). Paldies," raksta režisors.

View this post on Instagram

A post shared by Alvis Hermanis (@alvishermanis_official) on

2007. gada nogalē plašu rezonansi guva Alvja Hermaņa publiskais paziņojums, ka viņš nevēlas saņemt viņam piešķirto Triju Zvaigžņu ordeni no Valsts prezidenta Valda Zatlera rokām. 2008. gada augustā Hermanis sacīja, ka ordeni viņš vēlas saņemt "tad, kad Latvijai būs prezidents. Šobrīd tur ir tukša vieta. [..] Man nav nekas pret ordeni, bet ir daži cilvēki, kuriem es roku negribētu spiest. Labāk lai ordeni man atsūta pa pastu uz mājām vai teātri," sacīja Hermanis, uzsverot, ka tā ir principiāla nostāja.

Valdis Zatlers Latvijas Valsts prezidents bija no 2007. līdz 2011. gadam.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nav ko nožēlot.Jāatzīst,ka Zatlers ir stipri mainījies.Uz labo pusi.Tas labi,ka cilvēks attīstās un kļūst gudrāks.Hermanis nekļūdījās ne toreiz,ne tagad.

2.septembris 2019 Atbildēt

Arī Hermanis kļūdās,, lai cik neticami tas liktos .

2.septembris 2019 Atbildēt

Ak, Hermanis tak ir pasaules naba! Zatleram jāpiešķir ordenis, ka ar to padumjo uzpūteni vēl runā.

4.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:50

Jaunākās diskusijas