Kā Laima Vaikule reaģēja uz Igora Krutoja apvainojumiem?

tautaruna.lv 30.aug
 
Tass/Scanpix/LETA
Dziedātāja Laima Vaikule uzsver, ka viņas rīkotais festivāls Jūrmalā nekādā veidā nesacenšas ar konkursu "Jaunais vilnis", vēsta "Ria Novosti".
"Es daudzus gadus esmu uzstājusies Jaunajā vilnī, man ļoti patika šis konkurss, es vēlētos, lai tas atgriežas. Es nesaprotu, kāpēc nevar būt divi festivāli," teica Laima.

Laima skaidroja, ka "Laima Rendezvous Jurmala" ir festivāls, bet "Jaunais vilnis" ir konkurss, tāpēc par konkurenci nevar būt ne runas.

Tāpat viņa atklāja, ka mīl Igoru Krutoju un viņa rīkotais konkurss tiešām iederētos Jūrmalā, kur ir liela krievvalodīgo auditorija.

Kā vēstījām iepriekš, Vaikule intervijās ne reizi vien ir izteikusies, ka viens no "Jaunā viļņa" organizatoriem Igors Krutojs ir uz viņu apvainojies, taču Vaikule vainīga nejūtas, jo organizēt festivālu viņai piedāvāja Jūrmalas pilsēta.

Beidzot šo jautājumu intervijā aif.ru komentējis arī pats Krutojs.


"Laikā, kad bija centieni Jūrmalā saglabāt "Jauno vilni", Laima pēkšņi nāk klajā ar savu festivālu, tādejādi parādot, ka mūsu konkurss tur nav vajadzīgs. Ja viņa uzskata, ka tas ir cilvēcīgi, Dievs lai viņu tiesā. Es nekur publiski par šo jautajumu neko neesmu teicis, kamēr viņa nesāka runāt pirmā. Katrs no mums dzīvo pēc savas sirdsapziņas. Pēc tam mums bija saruna aci pret aci. Man tika piedāvāta milzīga nauda, lai atdodu kādu savu dziesmu jaunam māksliniekam, lai ieriebtu dziedātājam Nikolajam Baskovam. Es jautāju - kā pēc tāda soļa varēšu Nikolajam acīs skatīties," atklāja Krutojs.

Viņš šo kā piemēru minēja Vaikulei, kas esot atbildējusi: "Tu esi tu, bet es esmu es".

Krutojs uzsvēra, ka pēc šīs sarunas viņam vairs neesot jautājumu Vaikulei.

Komentē 1

 
Anonīms
 

lietas nosaukt īstajos vārdos nenozimē apvainot. jā ne jau vaikule aizliedza jauno vilni, bet politiķi jo tiem bija jāpazimejas publikas priekšā. jā un protams ka tukša vieta aicina lai to piepilda, bet nu fakts paliek fakts pasākums ir stabili zagts, bet tā jau mums pierasts. lielākā daļa pasākuma formātu ir aigūti, kopēti, nošpikoti, un autortiesibas tikai ļoti retos gadijumos tiek pirktas. pieļauju ka lielākā daļa kas darbojas šinīs sfērā pat nezinātu kā tas jādara

30.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:35

Jaunākās diskusijas