"Jo tālāk, jo trakāk"; Guntars Račs skarbi kritizē jauno Rīgas mēru

tautaruna.lv 21.aug 2019
 
Vladislavs Proškins/F64
Mūzikas producents Guntars Račs sociālajos tīklos publicējis ierakstu, kurā skarbi izsakās par jaunievēlēto Rīgas mēru Oļegu Burovu.
Račs uzsver, ka nevar Burovu uztvert kā galvaspilsētas cienījamu saimnieku.

"Laikam taču jo tālāk, jo trakāk. Es zinu, ka tas nav risinājums, bet esmu priecīgs, ka esmu izdeklarējies no Rīgas. Nekādi, nu nekādi nevaru ne iepriekšējo, ne šo uztvert kā savas valsts galvaspilsētas cienījamu saimnieku, kuram gribētos līdzināties, kuram uzticēt savu nodokļos nomaksāto naudu, savas pilsētas nākotni un vīzijas. Šis taču tāpat redz tikai savas vīzijas un nāk tieši no tās pašas barotavas, kur tā visa ši brīža tur šeptējošā varza. Var gadīties, ka Burovs ir jauks cilvēks, taču viņam nebija problēmu sastrādāties daudzus gadus ar acīmredzami nejaukiem ļaudīm. Man ar to pilnīgi pietiek lai es izdarītu savus secinājumus," raksta Račs.

Kā ziņots, pēc divu mēnešu ilgām politiskām diskusijām pirmdien Rīgas domes ārkārtas sēdē par Rīgas mēru ievēlēts līdzšinējais priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Burovs.

Kopumā balsojumā piedalījās 48 domnieki, no kuriem par Burovu nobalsoja 35 deputāti - 11 "Gods kalpot Rīgai" deputāti, četri "Neatkarīgo deputātu frakcijas" pārstāvji, trīs deputātu bloka "Rīgai!" biedri, kā arī 17 "Saskaņas" deputāti.

Par otru mēra amata kandidātu - Viesturu Zepu (LA) - kopumā tika atdotas 12 balsis - astoņas no "Latvijas attīstībai" un četras no nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK.

Četri "Vienotības" un septiņi Jaunās konservatīvās partijas deputāti balsojumā nepiedalījās un sēžu zāli atstāja jau pirms balsojuma. Neatkarīgās deputātes Baibas Brokas balss tika atzīta par nederīgu, jo viņa nobalsoja pret abiem kandidātiem.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Sejas izteiksme briesmigi barga!Diez par ko tas liecina!

21.augusts 2019 Atbildēt

Račš laikam arī sapņo iet politikā???? Ja jau tāds riebums, tas tinies prom no Rīgas ar visu savu ierakstu studiju. Rīgā būs svaigāks gaiss un mazāk trokšņu.

21.augusts 2019 Atbildēt

Lido prom

21.augusts 2019 Atbildēt

Nezināju ,ka no Krievijas cielavas atlidojušas un apgānī Rīgu.

21.augusts 2019 Atbildēt

Rača sadarbības partneru un draugu lokā droši vien arī ir ne mazums nejauku cilvēku, bet vai tas mums dot tiesības par to kritizēt pašu Raču?Man Račs nekad nav radījis simpātijas, pat otrādāk.

21.augusts 2019 Atbildēt

Jebkurš ar veselo saprātu kritizēs jauno RD vadību!

21.augusts 2019 Atbildēt

pamuļķis

22.augusts 2019 Atbildēt

Račis

22.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:57

Jaunākās diskusijas