Šarmantā Lelde Ceriņa pastāsta, kas grūtniecības laikā kļuvis par viņas mantru

tautaruna.lv 16.aug 2019
 
Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency
Vēl salīdzinoši nesen Lelde un Aivis Ceriņi paziņoja, ka gaida savu pirmo atvasīti. Lai gan Lelde jau vairākus mēnešus ir stāvoklī, viņa turpina aktīvi darboties dažādos projektos. Tiesa, starp nebeidzamajiem darbiem viņa atradusi arī laiku pastaigai ar vīru un saviem sociālā tīkla instagram sekotājiem atklāj, kas kļuvis par viņas pēdējo piecu mēnešu mantru.
"Slow down* kļuvis par mantru pēdējos piecus mēnešus. sazemēties, palēlināt tempu, vairāk saudzēt, neskriet - tas viss patiesībā nāk tik grūti. kā nupat iegriezts vilciņš - tādu es sevi pazīstu labāk, taču šodienas garā pastaiga divatā ar vīru, bija īsta miera deva," sociālajā tīklā instagram raksta šarmantā dāma, kura saviem sekotājiem ieteikusi apskatīt arī Purezera dabas takas.
View this post on Instagram

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina) on

Kā zināms, tad Ceriņu pāris gredzenus mija 2018.gada maijā skaistā ceremonijā Dobeles ceriņu dārzā. Svinības notikušas Mazmežotnes muižā, bet kāzu ceļojums bijis uz Filipīnām.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Cik neparasts gadījums!Precēta kundze gaida bērnu!Un kā jau šarmantai dāmai pieklājas gandrīz katru dienu par to informē līdzpilsoņus,lai taču visi zin,ka notiek kaut kas vēl nebijis un ko dāma domā,kā jūtas,kādas mantras skaita...Cik šarmanti!

16.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:45

Jaunākās diskusijas