Dziedātājs Miks Dukurs atklāj, ka bijis vairāku atkarību valgos

tautaruna.lv 13.aug 2019
 
Ilze Zvēra/F64 Photo Agency
Iesaistoties sabiedriskā kustībā, mūziķis Miks Dukurs atklājis, ka vairākus gadus ir brīvs no vairākām atkarībām.

"Laiks pateikt NĒ! Tie kas mani pazīst, noteikti atceras cik grūti man ar to gājis!

Taču nu jau apmēram 4 gadus esmu brīvs no tabakas, alkohola u.c. atkarību izraisošām vielām!

Un ir daudz vairāk! To produktīvo dienu un patiesa prieka dzīvot un būt! Protams, Tev nav jābūt tik kategoriskam, tā ir mana izvēle, bet reizēm skaļi pateikts NĒ var pozitīvi ietekmēt arī Tavu dzīvi, jo dzīvot ir skaisti!" iedrošina mūziķis.

View this post on Instagram

A post shared by Miks Dukurs (@miksdukurs) on

Kampaņa “Spēks pateikt NĒ!” aicina ikvienu meklēt savu spēku un pateikt “NĒ!” smēķēšanai un alkohola lietošanai. Kustības mērķis ir informēt par veidiem, kā risināt problēmsituācijas, kad nereti kā glābiņš tiek uzskatīts cigaretes dūms vai malks grādīga dzēriena.

Miks Dukurs ir dzimis muzikālā ģimenē — tēvs Edijs ir basģitārists, kurš muzicējis grupā "KWO", Igo pavadošajā ansamblī un vairākās citās grupās, savukārt jaunākā māsa Paula piedalījusies konkursā "Jaunās zvaigznes", kā arī Eirovīzijas Nacionālajā atlasē. Kopā ar ģimeni piedalījies televīzijas šovā "Dziedošās ģimenes", kur iemantoja sabiedrības atpazīstamību.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Pēc kāda laika šamējais amplis rakstīs, ka sieva jau apnikusi, un esot jālaiž Kiviča huiņās (jāšmigo), lai kļūtu atkal populārs...Klasika.

13.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:41

Jaunākās diskusijas