VIDEO: Pugačova piepilda kādu Vaikules "sapni"

tautaruna.lv 14.aug 2019
 
Nora Krevnera/F64
Krievijas estrādes leģenda Alla Pugačova un dziedātāja Laima Vaikule soctīklos dalījušās ar kārtējo video no sērijas "Dāmas no kāpām".
Amizantajā video Vaikule ir "ietinusies" tīklā un jautā, kur viņa atrodoties. "Kā kur? Ir piepildījies tavs sapnis. Tu esi "sociālajos tīklos"," atbild Alla Pugačova.

Pērn, kad Latvijā atpūsties bija ieradusies Pugačova, viņas abas ar Vaikuli filmēja amizantus video rullīšus par saviem piedzīvojumiem Jūrmalā, nosaucot tos par "Dāmas no kāpām". Šogad dāmas turpina iesākto un priecē sekotājus ar jauniem video.

"Jūs esat lielas gudrinieces un jūsu spēks slēpjas tajā, ka neesat pieticīgas. Palieciet tādas vienmēr, " teikts kādā komentārā.

View this post on Instagram

A post shared by Алла Пугачёва | Pop Queen � (@allapugacheva_koroleva) on

Jāatgādina, ka nesen Alla video no sērijas "Dāmas no kāpām", apspriežot ar Laimu Vaikuli to, kādi vīrieši pievērš viņām uzmanību, atzina, ka nogurusi no Galkina un vēlas vecāku vīru.

Komentē 1

 
Anonīms
 

....bet protams..divas krievu sievietes (viena ļoti bagāta un otra ļoti ļoti bagāta), visu cieņu, ka savas dzīves laikā tās spējušas sasniegt šādu sociālo stāvokli...bet piedodiet-nafig man un visiem pārējiem, kuriem galīgi neinteresē viņu izklaides un personiskā dzīve, viss šitais būtu jāzina....

14.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:33

Jaunākās diskusijas