Tādi grupas "Prāta Vētra" dalībnieki vēl nav redzēti

tautaruna.lv 8.aug
 
Oksana Džadana/F64
Grupa "Prāta Vētra" savā Instagram kontā publicējusi attēlus no nesenā brauciena uz Ķīnu, kuros grupas dalībnieki pozē neierastā izskatā.
"Gada ietērps," komentēts attēls, kurā "prātnieki" redzami spilgti rozā kreklos. Šādā ietērpā grupas dalībnieki ar riteņiem devušies arī izbraucienā.

Jūlija nogalē grupa "Prāta Vētra" devās uz Ķīnu. Tur noritējis mūzikas festivāls, kurā piedalījušies mūziķi no 30 valstīm, vēstīts grupas mājaslapā. Festivālā grupa "Prāta Vētra" koncertēja uz senatnīgās Tiexiangsi Shui ielas skatuves 27.jūlija vakarā.

View this post on Instagram

A post shared by BrainStorm / Prāta Vētra (@brainstormofficial) on

View this post on Instagram

A post shared by BrainStorm / Prāta Vētra (@brainstormofficial) on

Jau zināms, ka šogad "Prāta Vētra" atzīmē grupas pastāvēšanas 30. gadadienu. Jūlijā Liepājā stadionā "Daugava" notika "Prāta Vētra" "Skārda bungu tūres" noslēguma koncerts.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Par cik prātvētrieši visās bildēs spītīgi ignorē ģitāristu Ingaru Viļumu, kurš ir viņu pilntiesīgs dalībnieks jau gandrīz desmit gadus, tad man šāda liekuļu kompānija izraisa tikai nepatīkamas sajūtas. Jānolaižās no debesu augstumiem vīzdeguņiem!

8.augusts Atbildēt

Es arī par to domāju...Kāpēc viņi nepieņem Ingaru kā pilntiesīgu grupas biedru!? Man prātinieki vienmēr ir patikuši un viņi ir malači,bet.....vajadzētu labot šo attieksmi pret Ingaru.

9.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:27

Jaunākās diskusijas