"Uzrakstīju mammai vēstuli"; Kašers stāsta, kas iedvesmojis viņu atklāt savu orientāciju

tautaruna.lv 24.jūlijs 2019, 19:47
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Multimākslinieks Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis soctīklos dalījies ar emocionālu vēstījumu par to, kā pirms astoņiem gadiem atzinies mammai par savu seksuālo orientāciju.
"Vakar, pirms 8 gadiem, kad nomira Amy Winehouse, man likās nekas nevar būt sāpīgāks! Visu dienu pavadīju sērojot un raudot. Viņa mani iedvesmoja - lai arī visiem bija zināmas viņas aizraušanās, netikumi un bla bla blaa, man Amy likās īsta, tieša, patiesa un neatkārtojama.. Viņas nāves dienā, ilgi nedomājot, impulsīvi, uzrakstīju mammai vēstuli, atklājot savu orientāciju.. ," vaļsirdīgs ir multimākslinieks.

Viņš turpina: "2011. gada 23. jūlijs - mana pirmā dzīves diena, kad es biju ES pa īstam.. Bija sajūta, ka vienā rāvienā tūkstošiem kilogramu no maniem pleciem tiek nomesti.. kājas bija tik vieglas.. un man bija milzīgs lepnums par sevi.. Es baudīju dzīvi un priecājos arī pirms tam, taču vienmēr ar iekšeju apziņu, ka es esmu kļūda.. Pēc 8 gadiem un 1 dienas, šodien, faaaaaaaaaaaak... Es varu teikt skaļi - vislabākā sajuta ir būt patiesam pašam priekš sevis..pofig, ka tevi nesaprot citi, pofig par tiem komentāriem, apvainojumiem, pofig par tiem pazemojumiem un nepatīkamajiem mirkļiem, kuriem esi gājis cauri, pofig par izbojātajām skolas dienām, bērnības atmiņām un pāri darījumiem...viss, kam nozīme ir tam, kur TU atrodies ŠODIEN! Un kāds TU esi ŠODIEN! Mums katram ir savs mērķis un misija šeit uz zemes! Un neviens cits to labāk neīstenos, ja ne TU! Tu esi Dieva brīnums un pasaule nekad nebūtu tā pati, ja šeit nebūtu TEVIS! Nebaidies!!!"

View this post on Instagram

A post shared by Kasher (Kašers) Blums-Blumanis (@kasher_bb) on

Jāatgādina, ka pērn Kašers atzina, ka ir attiecībās ar vīrieti. Kašers bieži pārsteidz savus sekotāju Instagram profilā, daloties ar attēliem un dzīves jaunumiem.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Es nezinu, kas šo cilvēku ir apvainojuši, kas viņam ir nodarīts bērnībā, nedz kādā vidē viņš ir uzaudzināts. Tomēr Bībele skaidri pasaka, ka šāda viendzimumu attiecības bija gaidāmas un tās nodēvētas ne tajos labākojos vārdos. Tādēļ uzskatīt, ka Dievs atbalsta šādas attiecības, ir nekorekti. No cita viedokļa raugoties,- labi, ka pastăv homoseksuāla pasaule(lai Dievs man piedod), jo tā cilvēce iznīcina pati sevi bez kara, par ko arī bībelē lasiet - proti, tā turpiniet un ticiet, ka pasaules gals nav tālu, jo Jums taču par pēcnācēju labsajūtu pat nav jādomā!!

25.jūlijs 2019, 7:18 Atbildēt

Nupat jau sāk riebties iet kādā ziņu portālā, visur priekšā pederasti! Bez nēģeriem un sodomistiem nav vairs nevienas jēdzīgas filmas... laikam jau pasaules gals tuvojas!

25.jūlijs 2019, 9:32 Atbildēt

Homoseksualitāte ir negods ģimenei.

25.jūlijs 2019, 14:22 Atbildēt

jā,bet propogandētāji jau pat vairs nekautrējas rakstīt,cik vecāki priecīgi un sirsnīgi uzņem dēla vai meitas viendzimuma gultas biedrus.Nupat viens latvju puisis stāsta,cik vecāki bijuši priecīgi,kad viņš viņus iepazīstinājis ar savu "draugu"no Anglijas.

25.jūlijs 2019, 17:30 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:22

Jaunākās diskusijas