Kivičs un Skulme atklāj, kāpēc atgriežas Latvijā

tautaruna.lv 19.jūl 2019
 
F64
Skandalozais dziedātājs Andris Kivičs ar mīļoto sievieti Lieni Skulmi atgriežas Latvijā. Par to viņi abi vēsta sociālajos tīklos.
Abu kopīgajā Instagram profilā publicēts ieraksts, kurā pāris atskatās uz spilgto ceļojumu un galu galā atklāj iemeslu, kāpēc atgriežas Latvijā.

"Nu ko, atā brīnišķīgā Spānija - Tenerife, Los Kristianosa, Las Americas, Santa Kruza,Kartagena, Mursija, Torriaveha,Alikante,Valensija, Vinarosa, Tortosa, Taragona, Barselona, Loret de Mara, Seviļa un Madride.Paldies arī Lisabonai. Lai arī tieši tur notika viens no lielākajiem mūsu dzīves hārdkoriem, mēs nekad to neaizmirsīsim. Šinī ceļojumā bija viss - no pilnīgas ekstāzes līdz dusmām par netaisnību un ārprātam. Bet tieši tā jau arī ir tā īstā dzīve - dzīve ar pilnu sajūtu spektru un iespaidu gammu. Uz Latviju mūs atvilka daudzie piedāvājumi uzstāties, un , protams, gribas pavadīt laiku ar bērniem," raksta pāris.

Abi arī pateicas cilvēkiem par atbalstu:

"Paldies mūsu domubiedriem, cilvēkiem, kuri mums seko, saprot mūsu vērtības un arī tiem, kuri ir tikai ceļā uz sajūtu, ka Tu vari būt Tu pats, un nepiedalīties daļas LV sabiedrības organizētā teātrī, ko cilvēki spēlē viens ar otru katru dienu. Tiekamies Latvijā."

View this post on Instagram

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

Pāris jau iepriekš ziņoja, ka plāno atgriezties Latvijā, lai uzstātos ar īpašu koncertu.

Mīlnieki Latviju pameta aprīļa beigās, jo vēlējās izbēgt no nelabvēļu nievām par abu attiecībām, kas izveidojās pērnā gada nogalē un kā rezultātā Kivičs aizgāja no savas sievas un divu meitiņu mātes Madaras.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Kā nav apnicis apdirst tos kam viņi ir piegriezušies ne vien līdz kaklam bet daudz vairāk! Teikums, ,, atklāj kāpēc, tad vēl rakstā,, ar ko atgriežās" nav ne pušplēsta rindiņā minētā, bet tas jau nebūtu portāls,, Tauta Runā" ja neuzpūtīs no mušas zīloni Taisni jāsmējās,... tikties ar bērniem!!!!

19.jūlijs 2019 Atbildēt

Ha.... tāpēc, ka nauda izbeidzās. Bērniem tikties.. bērni nemaz nevēlas tikties.

19.jūlijs 2019 Atbildēt

Kāpēc? Latvijā Jums nav ko darīt...

19.jūlijs 2019 Atbildēt

kad ar likumu aizliegs par viniem rakstit tos slimos latvija nedrikst ielaist lai vini nemelo par atbalstitajiem un draugiem viniem tadu nav uun nevar but

19.jūlijs 2019 Atbildēt

labāk jūs ai zonas ielikt,būsiet zoo būrī!baros kā trušus a ustāsaties aiz žoga!latvijā ar krātiņu!ieb palūgt putinam,jūs iespundet seimas namā un iecirstt raķeti,mums latviešiem slimie nav vajadzīgi!

19.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:48

Jaunākās diskusijas